Boom Butter Saç Bakım Yağı Nasıl Kullanılır? Yorumlar Ve İnceleme

Boom Butter Saç Bakım Yağı

Boom butter saç bakım yağı kullananlar arasında olduğum için bugün size ürün hakkındaki yorumlarımı nasıl kullanılır ve ne işe yarar? Güzel mi? Bir inceleme yazısı yazmak istedim.

Hiçbir markayla anlaşmam veya sponsorluğum olmadığını belirtmek isterim. Kullandığım ürünleri sizlerle paylaşıp inceliyorum ve puanlıyorum. Bugünkü ürünümüz Boom butter saç bakım yağı. İndirimden 1 ay önce almıştım.

Saçlarımı boyadığım için nemini kaybediyor, kuruyor ve cansızlaşıyor bu yüzden önceleri kendim karışımlar yapıp evde doğal saç bakımı yapıyordum. Daha sonra hazır ürünler almaya başladım.

Kullandıklarım Pax Moly Aloe Vera Jel, Tony&Guy Nourish Reconstruction Mask, Organic Shop Tropical Coconut&Shea Hair Mask, Bee Beauty Keratin Repain Hair Care Mask, Ashley Joy Hair Treatment Mask ve son olarak Boom Butter 7 Yağ İçeren Saç Boom Butterı.

Organic Shop hindistan cevizi ve shea yağlı saç maskesi

Bunların içinde en çok hangisinden memnun kaldın derseniz kesinlikle Boom Butter derim. Sebebini anlatayım.

Boom Butter saç bakım yağı yorumlar ve inceleme

Her şeyden önce Boom butter saç bakım yağının içinde 7 farklı yağ var. Bunlar shea yağı, çam terebentin, avokado, hindistan cevizi, aloe vera, argan ve tatlı badem yağı.

Benim saçlarım ince telli, kabaran, cansız ve kuru. Bu yüzden bu ürün tam bana göre. Ama en sevdiğim yanı saça kolay uygulanması, saçtan kolay arınması ve saçta uzun süre kalabilmesi. Zaten üstünde de durulamaya gerek yok diyor.

Boom Butter saç bakım yağı nasıl kullanılır içindekiler

Boom butter saç bakım yağı nasıl kullanılır? Yıkanmış, temiz, ıslak saçınıza sürün. Zaten yapısı gereği ortalama ceviz kadar alıp, avuçlarınıza yayıp saça uyguladığınızda yetiyor. Bakmayın şişesinin çok küçük olduğuna.

Daha sonra isterseniz bütün gün saçınızda tutun. Ben denemek için iki gün tuttum. Hiç bir kuruma, kaşıntı veya kötü görüntü olmadı. Zaten kokusu efsane! Bugüne kadar kullandığım en harika kokan ürünlerden biri.

Boom butter saç bakım yağı kullananlar arasında olduğum için biraz da ne işe yarar ondan bahsedeyim. Özellikle kepek sorunu, kuruluk, cansızlık üzerinde etkili. Ayrıca derideki yağ oranını dengeliyor. Yani hem kuruyan hem de yağlanan saç derisi için iyi.

Procsin leke karşıtı güneş kremi kullananlar

7 farklı besleyici yağ ile hem onarıyor hem koruyor

İçindekiler kısmına baktığımızda 7 farklı besleyici yağ görüyoruz. Bunlarla birlikte saçı hem onarıyor hem koruyor. Daha önce Procsin dudak nemlendiricisi kullanmıştım, ondan da memnun kalmıştım ama bu ürün bence markanın top ürünü olmuş.

Aslında bizim evde kendi hazırladığımız bir bakım yağına koymak isteyeceğimiz her şey var içinde ama formunu, kokusunu, dokusunu harika bir şekilde ayarlamışlar. Boom Butter 190 ml fiyatı 45 ile 60 arası değişiyor şu anda ve şişe küçük gibi gözüküyor. Fakat haftada 1 kullanımla çok rahat 2-3 ay yeter.

Boom Butter saç bakım yağı

Çünkü ortalama ceviz kadar bir miktar tüm saça yetiyor. Diplere, uçlara her yere uygulayabilirsiniz. Saçta ağırlık yapmıyor, bir süre sonra kurumuyor ve hiç rahatsız etmiyor. Yıkarken de kolay çıkıyor ve etkisini hemen bir kullanımdan sonra hissedebiliyorsunuz.

Boom Butter Cilt Bakım Yağı Yorumlar

Mesela saçlarınız dalgalıysa bu ürünü sürüp, ondan sonra kurutabilirsiniz. Bu şekilde dalgası daha çok ortaya çıkacaktır. Tıpkı köpük kullanmış gibi ya da jöle falan. Ama buradaki fark bu ürünün hem saça şekil vermesi hem de aynı zamanda beslemesi ve onarması.

Hask keratin protein düzleştirici saç bakım maskesi yorumlar

Ürün değerlendirme ve puanlaması

Şimdi Boom Butter saç bakım yağı için ürün değerlendirme ve puanlama bölümüne geçip yazımı bitirmek istiyorum.

Kokusu : 10/10
Dokusu : 9/10
Yapışkanlık : 1/10
Kullanım kolaylığı : 9/10
Etki : 9/10
Fiyat : 8/10
Tekrar alır mıyım? Evet.

1 Comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir