Braun Silkepil 7 Yorum

Bir süredir Braun Silk Epil 7 kullanıyorum ve hem Braun olduğu için hem de fiyatı da çok düşük olmadığı için satın almak isteyip aldığım bir epilatördü.

Kullandığım süre boyunca karşılaştığım olumlu ve olumsuz yorumları sizinle paylaşmak istedim. Bu epilatörü tavsiye eder miyim etmez miyim? Yazıya geçelim.

Siz hangi bölgelerinizde epilatör kullanıyorsunuz bilmiyorum ama ben kollarımı, bakacaklarımı ve genital bölgemi epilatör aletiyle alıyorum.

Koltukaltı ve yüz için de lazer epilasyona gidiyorum. Bu yüzden benim için kullanacağım epilasyon aletinin, bu bölgelerde kolayca kullanılabilmesi önemliydi.

Braun Silk-Epil 7 Epilatör 7531 Islak ve Kuru Hakkında Yorumlarım

Açık ve net bir şekilde söylüyorum ki, bir epilasyon aletinden beklediğim şey elime simlerini bulaştırması değildi. Ki bu aletin tek güzel bulunabilecek yanı bu olabilir. Ben bulmadığım halde.

Bir kere 2 adet başlığı da o kadar hareketli ki. Bu hareketli başlık bir türlü sabit durmuyor ve sürekli hareket halindeki başlıklarla tüyleri almak imkansız oluyor. Küçük bir aralığı olan bir adet başlığı daha var. Onunla zaten hiç bir kılı alamıyorsunuz.

Braun Silkepil 7 Epilatör 7531 Islak ve Kuru

Genital bölge için bu epilatör kullanılır mı? diye sorarsanız cevap veriyorum : imkansız. Çok tahriş ediyor, uzun tüyleri almıyor ve kesinlikle yara yapıyor. Bir adet tüyü çekebilmesi için defalarca, bakın abartmıyorum defalarca o kılın üstünden geçmeniz gerekiyor.

Kısa tüyleri alan bir epilatör mü? Evet, kısa tüyleri alıyor. Ondan şüpheniz olmasın fakat haftada bir tüylerinizi almanız ve bu epilasyon aletini kullanmanız gerekiyor. Çünkü siyah noktalar şeklinde biraz batık da yapıyor.

Braun Filk-Epil 7 tavsiye eder miyim?

Ben yorumları okumadan almıştım Braun Silk Epil 7’yi ve tavsiye eder misiniz? derseniz etmem. O kadar para verdim, şimdi başka bir epilatör almayı düşünüyorum. Tavsiye etmek istediğiniz epilasyon aleti varsa lütfen yazın.

braun epilatör

Şarjla çalışıyor olması da kötü çünkü şarjı inanılmaz derece hızlı bitiyor. Yarım saat kullanıyorsunuz kırmızı ışığı yanmaya başlıyor ve makine ısınıyor. Onun dışında sürekli olarak yanan beyaz ışığı da kapanmıyor. Üstünde o kadar çok düğme var ki.

Karınca yumurtası yağı ne işe yarar?

Ben hem kısa tüyleri iyi alan bir epilatör istiyorum hem genital bölge için epilatör istiyorum, hem de kullanımı tek düğmeyle yapılabilen bir epilatör istiyorum.

Işığını da istediğimiz zaman kapatabilelim ve şarjdayken de çalışsın. Braun epilatör aletlerini geliştirmeli ve bu eleştirilere bu yorumlara dikkat etmeli.