Bu Yıl Hangi Saç Renkleri Moda?

bu yıl hangi saç renkleri moda

En güzel saç rengi kişiye en çok yakışan saç rengidir diye bir söz var. Fakat bazen cesur olup, farklı saç renkleri deneyenler çok memnun kalıyor. Bu yıl moda olan bazı saç renklerini sizinle paylaşmak istedim. Belki bir değişiklik yapmak istersiniz ve yeni saç renginizde kendinizi bulursunuz! Kim bilir?

sarı pembe saç rengi

Paris Jackson’ın kullandığı bu kahve, sarı, kızıl karışımın uçlarına uygulanan pembe saç rengi hem biraz ciddiyet hem de eğlence isteyenler için çok uygun.

lila saç rengi

Lady Gaga yine yapacağını yaparak katıldığı bir törende kıyafetiyle uygun olan lila saç rengi kullanıyor. Hem şık kıyafetlerle hem spor kıyafetlerle uyum sağlayacak lila saç rengi size de çok yakışabilir. Biraz cesur olmakta bence sakınca yok!

Bu yılın saç renkleri

kahverengi saç rengi

Hemen hemen her cilt tonuna yakışabilecek bu parlak kahve saç tonu da bu yıl moda olan saç renkleri arasında. Priyanka Chopra’ya da hem doğal hem dramatik bir görüntü katmış.

Bu Yılın Moda Olan Saç Renkleri

açık sarı saç rengi

Açık sarı ve hatta neredeyse platin sarıya yakın saç rengi bu yıl çok moda. Hilary Duff’a da çok yakışan bu saç rengini siz de denemek isteyebilirsiniz.

siyah uzun saç

O kadar da cesur olmak ve çılgınlık yapmak istemem diyen kadınlar için Kim Kardashian’dan bir örnek de var. Bu yıl saçlarınızı parlak siyah veya parlak koyu kahverengi gibi renklerde de kullanabilirsiniz.

Ama genel olarak bu yıl moda olan saç renkleri arasında sarılar hatta platin sarılar ve lila mor ve parlak mavi saç rengi yer alıyor. Cardi B de lila, mor ve mavi ile geçişli bir saç kullanıyor.