Büyük Göğüslü Kadınların Yaşadığı Büyük Sorunlar!

büyük göğüslü olmanın kötü yanı

Büyük göğüslerin derdi ayrı küçük göğüslerin derdi ayrı fakat yine de çoğu kadına sorsak büyük göğüslere sahip olmak ister. Belki de büyük göğsün ne gibi sorunları olduğundan haberleri yoktur.

Göğüs ölçüsü büyüdükçe sorunlar da mı büyüyor acaba? Birlikte büyük göğüslü kadınların yaşadığı büyük sorunlara bakalım.

Büyük Göğüslü Olmanın Dezavantajları

Özellikle internetten alışveriş yapan kadınların göğüsleri büyükse, o kıyafetlerin göğüs kısmı hiçbir zaman tam olmaz. Özel dikim yapılması gerekir.

özel dikim kıyafet

Gömlek yakasını kapatmak besleme gibi durmanıza sebep olur, açmak da fazla frapan olur ve belki de istemediğiniz kadar çok göğüs dekoltesi ortaya çıkar.

gömlek yakası

İnce askılı hafif sütyenler büyük göğüslü kadınların göğüslerini taşımaz. İlla kalın askılı, sağlam sütyen giyinmek durumunda kalırlar.

ince sütyen

Büyük göğüslü kadınların yaşadığı büyük sorunlardan biri de bu! Göğüsler kontrolden çıkabilir ve sakarlık yapabilirler.

büyük göğüslü olmanın dezavantajı

Büyük göğüslü olmanın dezavantajlarından biri. O büyük göğüsler spor yaparken insanın ağzına kadar girebilir ve görüş mesafesini engelleyebilirler.

spor yaparken yaşanan sorunlar

Büyük göğüslü olmanın kötü yanı

Yüzüstü yattığı yatakta böyle bir özellik olsun da göğüsleri de rahat etsin ve ezilmesinler ister.

Büyük göğüslü olmanın kötü yanı

Büyük göğüslü kızlar küçük göğüslü kızlara gıcık olur. Aslında iki taraf da birbirini zaman zaman kıskanır.

kadınlar arası kıskançlık

Büyük göğüs de sarkar küçük göğüs de sarkar ama büyük göğüslü kadınlar bundan daha çok korkar. Bu da büyük göğüslü olmanın kötü yanı işte.

göğüs sarkması

Belki de göğüs silikonu veya göğüs dolgusu yaptırmak isteyenler vardır içinizde veya göğüs büyütme cerrahisi düşünüyorsunuzdur. Buradaki dezavantajları görün ki büyük göğsün ne gibi sorunları var bilginiz olsun istedim.

1 Comment

Comments are closed.