CZN Burak’ın Oyuncak Koleksiyonu! Burak Özdemir Kimdir?

czn burak özdemir oyuncak koleksiyonu

CZN Burak Özdemir hem usta bir şef hem de restoran sahibi. Nusret Gökçe’den kısa bir süre sonra sosyal medyada ünlü oldu. Burak Özdemir sempatik tavrı ve güler yüzüyle dikkat çekti. Özellikle hazırladığı devasa yiyeceklerle!

Yemek yapmaya olan ilgisi dedesinden kaynaklanıyor. O da yemek yapmaya düşkünmüş. Yani CZN Burak için şeflik genetik! 16-17 yaşlarındayken de kendi restoranlarını açmışlar. Daha sonra da şubeler açmışlar. Onun yemeklerini ekmeksiz yemek lazım ki lezzetine tam varabilin!

CZN Burak Özdemir kimdir? CZN ne demek?

Burak Özdemir‘in lakabı olan CZN ne demek? Kendisi 15 yaşındayken hem okula gidip hem de bir firmada çalışıyor. Aynı dönemde babası da Cezano isimli bir tekstil firmasında çalışıyor. O dönemde iş arkadaşları bu ismi kısaltıp ona CZN Burak demeye başlıyor ve lakap bu şekilde kalıyor.

czn burak oyuncakları

CZN Burak’ın Oyuncak Koleksiyonu!

Evinde yüzlerce oyuncak var CZN Burak’ın. Gittiği ülkelerden topluyor ve CZN Burak’ın oyuncak koleksiyonu yaklaşık 150-200 bin TL değerinde.

CZN Burak Özdemir oyuncak koleksiyonu

Kardeşiyle birlikte yaşayan CZN Burak aynı zamanda hem kendi sevdiği oyuncakları topluyor hem de kardeşinin. Böylece evde her köşede farklı bir oyuncak var.

CZN Burak oyuncakları

Evinde bulunan oyuncakların belki de yarısından çoğunu sosyal yardım projelerinde, okullara, öğrencilere götürüp veren Burak Özdemir verdikçe de bir o kadar yenisini alıyor. Yani CZN Burak’ın oyuncak koleksiyonu aslında hiç azalmıyor.