Dirty Works Stop Puffy Eyes Göz Kremi

Dirty Works Stop Puffy Eyes Göz Kremi

Bir süredir kullandığım Dirty Works Stop Puffy Eyes Göz Kremi hakkında yorumlarımı sizinle paylaşmak istedim. Tavsiye eder miyim? Göz altı morluklarına ve göz altı şişliklerine iyi geliyor mu? Tüm bu sorularınızın yanıtını bu yazıya vermeye çalışacağım.

Daha önce kullandığım Mac mineralli göz altı kreminin pahalı olmasından dolayı, hem fiyat olarak daha ucuz hem de işe yarayacak bir gözaltı kremi arıyordum. Benim sorunum göz çevremin mor daha doğrusu tenimden çok daha koyu durması. Ayrıca gözlerimde şişlik oluşuyordu. Ve gözaltım bazen torbalanıyor bazen de çöküyordu. Göz altı morlukları için çözüm var fakat badem göz makyajı yapmak benim için sorun oluyordu.

Farklı markaların göz çevresi kremlerini denedim fakat Gratis’te indirimde gördüğüm Dirty Works Stop Puffy Eyes Göz Kremini de haydi alayım deneyeyim diyerek aldım ve açıkçası çok memnun kaldım. Yaklaşık bir aydır kullanıyorum. Her sabah cilt bakımı yaptıktan sonra tüm göz çevreme masajla bu kremi uyguluyorum.

Dirty Works Stop Puffy Eyes Göz Kremi

Dirty Works Stop Puffy Eyes Göz Kremi

Göz çevresindeki morlukları geçiren, göz şişliğine iyi gelen ve göz yorgunluğunu geçiren bir göz kremi arıyorsanız Dirty Works Stop Puffy Eyes Göz Kremi tavsiye ediyorum. İndirimdeyken bir kaç tane alın. Benim gibi daha pahalı ürünler almanıza hiç gerek yok bence.

Özellikle göz altı morluğu nasıl geçer diye düşünüyorsanız Dirty Works Stop Puffy Eyes Göz Kremi bir deneyin, bence pişman olmazsınız. Çünkü göz altı morluğu ve göz altı şişkinliği gerçekten yüzün tüm ifadesini bozabiliyor.

Dirty works göz kremi gibi Dirty works come clean cream cleanser da severek kullandığım bir ürün. Hayvanlar üzerinde deney yapmıyorlar. İngiltere’de Gratis için üretiliyordu. Ama Gratis artık bu ürünü mağazalarında satmıyor. Bu da üzücü.

Artık neredeyse herkes kozmetik ve bakım ürünlerinin içeriğini okuyor. Temiz içerikli, hayvanlar üzerinde deney yapmayan markalar daha çok dikkat çekiyor. SLS, paraben gibi içerikleri herkes öğrendi. Bu durumda bu tür ürünlerin ve markaların artmasını diliyorum.

Etkileyici bakışlar çekici gözler

Göz altı şişkinliği ve torbalar kimsenin sevdiği bir şey değil elbette. Ancak ürünlerin yanı sıra bu sorunlar için uyku düzeni, beslenme ve su tüketimi de önemli. Etkileyici bakışlar çekici gözler bunlara da bağlı.

Eğer bu tür sorunlar yaşıyorsanız bir kan tahlili yaptırmanızı mutlaka tavsiye ederim. Belki iyot eksikliğiniz vardır ve bütün sorun bundan kaynaklanıyordur. Oysa siz kozmetik ürünlere onlarca para yatırıyor ve bir çözüm elde edemiyorsunuzdur.

1 Comment

Comments are closed.