Erkekleri En Çok Etkileyen Sözler Ve Hareketler

Erkekleri en çok etkileyen sözler hareketler

Bir erkeği etkilemek için ne yapmak nasıl konuşmak gerekir? Erkekleri en çok etkileyen sözler hangileri? Erkekler hangi hareketlerden daha çok etkilenir?

Kadın erkek ilişkileri, zaman zaman insanın aklını yoran bir süreç yaşatır. İnsan ne söylemesi gerektiğini, nasıl davranması gerektiğini bilemediği durumlara girer.

Hali hazırda bir ilişkiniz olabilir veya beğendiğiniz bir erkeği etkilemek istiyor olabilirsiniz. Onunla nasıl konuşmalısınız? Ona nasıl davranmalısınız? Hangi sözleri söylemelisiniz ki sizden etkilensin?

Erkekleri en çok etkileyen şeyler

Daha önce yanlış insana aşık olduğunu nasıl anlarsın diye bir yazı yazmıştım. Eğer hayatınızdaki kişinin doğru insan olduğunu düşünüyorsanız bu maddelere önem verin.

Öncelikle ruh hali, yaşam tarzına ve sözlere yansır. Bu yüzden bir erkeğin en çok hoşuna giden şeyle başlayalım. Pozitif ol! Kadınlar sorun çözmek konusunda oldukça başarılıdır. Hayata ve olaylara karşı çözümcü ve pozitif olan bir kadın, ilişkide de on adım ileride olur.

Çünkü hiçbir erkek, hatta hiç bir insan sorunlarla boğuşan, hayata negatif bakan, sürekli şikayet eden biriyle birlikte olmak istemez. Bu durum onu yalnızlığa itebilir ve neden kafama göre birini bulamıyorum diye üzülebilir.

Erkekler ne ister?

Erkekle kadın arasındaki en belirgin fark fiziksel farktır. Erkekler daha fazla kat kütlesine sahiptir. Ve bunu kullanmak isterler. Açamadığınız bir kavanozu ona uzatırsanız, bu onun için iyi bir fırsat olur.

Ayrıca ilişkide kadının üzerine zaten fazlasıyla sorumluluklar yıkıldığı için, bazı sorumlulukları da erkeğe vermeniz hem uzun ilişkinin sırlarından biridir hem de sizin için de hafifletici bir etkisi olur.

Olayı, kadın erkek ilişkilerini zekice ve mizahi yanıyla anlatan bu ilişki uzmanından dinleyebilirsiniz.

 

Şimdi gelelim en önemli maddelerden birine. Ona özgü olan, herkes tarafından kolaylıkla fark edilemeyen özelliklerine iltifat edebilirsiniz. Yani bir erkeğe “vücudun çok güzel, çok kaslı” gibi bir söz söylediğinizde bu hiç bir anlam ifade etmeyecektir.

Açıklama yapmadan terk edilmek

Çünkü onun bu özelliğini zaten herkes görüyor ve ona söylüyordur. Siz onun, herkesin görmediği, bilmediği bir yanını fark ettiğinizi ona belirtirseniz; size diğerlerinden farklı bakacaktır. Tıpkı kadınlar gibi erkekleri en çok etkileyen şeylerden biri özel olduklarını hissetmektir.

Erkekleri en çok etkileyen sözler

Erkekleri en çok etkileyen sözler arasında “seni çok özledim” ve “yanında kendimi iyi hissediyorum, güvende hissediyorum” sözleri yer alıyor. Tabii ki bunları sürekli olarak söylememeli ve kendinizi devamlı olarak erkeğe iltifat eder halde bulmamalısınız.

Erkekleri en çok etkileyen sözler

Bunlar, ara sıra, yerinde, gerektiğinde ve içinizden geldiğinde söylenmeli. Kötü veya saçma bir şey yaptığında ona bağırıp kızmak, onu azarlamak yerine; iyi bir şey yaptığında takdir ederseniz bu onun motivasyonunu yükseltecektir.

Yani “şöyle yapmandan bıktım, sana kaç kez şunu şuraya koyma dedim” gibi cümleler yerine, “bunu böyle yapman çok hoşuma gitti” gibi.

İlk maddede pozitif olmak demiştik ya, erkekleri en çok etkileyen hareketler arasında bir diğer madde de beklenmedik gülümsemeler, öpmeler ve sarılmalar. Onu sevdiğinizi gösteren en içten hareketlerdir.

Erkekler en çok nelerden hoşlanır?

Ona ilgi duyduğunu gösteren, ona güvendiğini gösteren, onu çekici bulduğunu gösteren kadın erkekler en çok nelerden hoşlanır sorusunun cevabı aslında.

Hayat her zaman sorunsuz değildir. İnişler çıkışlarla doludur. Bu iniş zamanlarında, sorunlu dönemlerde erkeğin yanında olduğunu hissettiren ve söyleyen kadın bir adım öndedir.

Erkekler nelerden hoşlanır

Ona hem destek olduğunuzu göstermelisiniz hem de aranızdaki çekimi korumalısınız. Erkekleri en çok etkileyen sözler ve hareketler listesinin son maddesi de bunu içeriyor. Dirty talk!

Her erkek sevdiği ve birlikte olduğu kadınla mutlu bir cinsel yaşama da sahip olmak ister. Çekiciliğini kaybetmekten korkar. Bu yüzden ona zaman zaman tetikleyici cümleler kurabilir, aşk alevinin altına bir odun daha atabilirsiniz.

Ve son söz olarak şunu da belirtmemde fayda olur. Şimdi bu yazıyı okuyup “yok daha neler, erkek bu kadar şımartılır mı” diye düşünenler için söyleyeyim. Mutlu bir ilişki yaşayamayacağınız 8 tipten zaten uzak durun.

Ayrıca siz bunları yaparken erkek odun gibi durmayacak elbette. O da size pek çok şey yapacak. Zaten bu yaptıklarınızı takdir etmiyorsa, o da size saygı duymuyorsa, sizin yanınızda olmuyorsa, erkeğin sevmediği nasıl anlaşılır yazısındaki kişiyse, o erkeğe bunların hiç birini yapmakla uğraşmayın :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir