Etkileyici Poz Vermek İsteyen Kadınlar İçin 10 Örnek

Doğru açıyla ve iyi bir pozla fotoğraflarda olduğunuzdan çok daha güzel ve etkileyici çıkabilirsiniz.

Gerek duruş gerek bakış gerek elinizi kolunuzu başınızı koyduğunuz yer ve gerek de fotoğrafı çekildiğiniz yer verdiğiniz pozun çok daha etkileyici ve güzel olmasını sağlar.

Etkileyici Poz Nasıl Verilir?

Ağırlığınızı tek bacağınıza verip belinizi hafifçe kıracağınız bu poz hem seksi hem de samimi görünmenizi sağlar.
samimi poz
Poz verirken ışık ve ortam çok önemli. İyi bir fotoğraf çekimi için güneşli havayı tercih edin ve bir bankın köşesinde böyle oturun.

Bel kıvrımınızı ortaya çıkartmak ve göğüslerinizi yukarı kaldırmak için harika bir poz.
etkileyici poz
Yere olabildiğince yakın uzanıp poz vermek sayesinde fazla kilolarınızı ortadan yok edebilirsiniz.
etkileyici pozlar
Avuç içleriniz yüzünüze dönük ve elleriniz yanaklarınızda poz verirseniz hem gözleriniz ilgi odağı olur hem de yanaklarınızdaki fazlalıklar kapanır.
gözleri ortaya çıkaran poz
Çimlerin üzerinde veya yatakta veya kumsalda bu pozu verebilirsiniz. Gıdınızı kapatır ve yüzünüzün güzelliğini ortaya çıkartır.
etkileyici fotoğraflar
Fotoğrafta çoğunlukla sırtınız gözükmeli ve omzunuzun üzerineden kameraya bakmalısınız. Bu poz da bakışlarınızı ve yüzünüzü ön plana çıkartır.
bakışları ortaya çıkartan poz
Bedeninizi biraz sağa ya da sola doğru çevirip, bakışlarınızı karşıya yöneltin ve ellerinizi cebinize veya belinize koyun.
etkileyici fotoğraf
Duvara sadece omuzlarınızla veya kalçanızla ya da kolunuzu uzatarak yaslanabilirsiniz. Bu poz çoğu fotoğrafta kullanılır ve çok etkileyicidir.
duvara yaslan
Bu dramatik pozda saç diplerinizi avuçlamanız pozu seksi hale getirir. Yüzüstü yattığınız için yine fazla kilolarınızı kapatır.
nasıl seksi poz verilir