Etkileyici Poz Vermek İsteyen Kadınlar İçin 10 Örnek

Doğru açıyla ve iyi bir pozla fotoğraflarda olduğunuzdan çok daha güzel ve etkileyici çıkabilirsiniz. Etkileyici ve güzel poz nasıl verilir? Bu yazımızın konusu bu.

Gerek duruş gerek bakış gerek elinizi kolunuzu başınızı koyduğunuz yer ve gerek de fotoğrafı çekildiğiniz yer verdiğiniz pozun çok daha etkileyici ve güzel olmasını sağlar.

Etkileyici ve güzel poz nasıl verilir?

Ağırlığınızı tek bacağınıza verip belinizi hafifçe kıracağınız bu poz hem seksi hem de samimi görünmenizi sağlar.

etkileyici poz vermek

Poz verirken ışık ve ortam çok önemli. İyi bir fotoğraf çekimi için güneşli havayı tercih edin ve bir bankın köşesinde böyle oturun.

etkileyici poz nasıl verilir

Bel kıvrımınızı ortaya çıkartmak ve göğüslerinizi yukarı kaldırmak için harika bir poz.

fotoğrafta nasıl güzel çıkarsın

Fotoğrafta nasıl daha güzel çıkarsın?

Yere olabildiğince yakın uzanıp poz vermek sayesinde fazla kilolarınızı ortadan yok edebilirsiniz.

yatarak nasıl etkileyici poz verilir

Avuç içleriniz yüzünüze dönük ve elleriniz yanaklarınızda poz verirseniz hem gözleriniz ilgi odağı olur hem de yanaklarınızdaki fazlalıklar kapanır.

Poz verirken eller nasıl olmalı?

poz verirken eller nasıl olmalı

Çimlerin üzerinde veya yatakta veya kumsalda bu pozu verebilirsiniz. Gıdınızı kapatır ve yüzünüzün güzelliğini ortaya çıkartır.

çimlerde poz vermek

Fotoğrafta çoğunlukla sırtınız gözükmeli ve omzunuzun üzerinden kameraya bakmalısınız. Bu poz da bakışlarınızı ve yüzünüzü ön plana çıkartır.

sırt pozu

Bedeninizi biraz sağa ya da sola doğru çevirip, bakışlarınızı karşıya yöneltin ve ellerinizi cebinize veya belinize koyun.

nasıl poz verilir

Duvarda nasıl poz verilir?

Duvara sadece omuzlarınızla veya kalçanızla ya da kolunuzu uzatarak yaslanabilirsiniz. Bu poz çoğu fotoğrafta kullanılır ve çok etkileyicidir.

duvarda nasıl poz verilir

Bu dramatik pozda saç diplerinizi avuçlamanız pozu seksi hale getirir. Yüzüstü yattığınız için yine fazla kilolarınızı kapatır.

dramatik poz nasıl verilir