Evde Kadın Saç Kesimi

evde kadın saç kesimi

Evde saç kesmek aslında hiç zor değil. Sadece belli yöntemleri bilmek gerek. Düz saç kesmek için başka, katlı saç kesmek için başka yöntemler kullanılmalı ama ikisi de gayet kolay aslında.

Saç uzatan yağlar ve evde sarımsak şampuanı nasıl yapılır yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Evde katlı saç kesmek için ve evde düz saç kesimi için iki farklı yöntem var. Hem kısa saçlar için hem de uzun saçlar için kadınlara yol gösterecek iki kesimi de paylaşıyoruz.

Evde kolay saç kesimi

Saçlarınızı önce yıkamalısınız. Gerekli olan malzemeler sadece bir makas, bir toka ve bir ayna aslında. Dediğim gibi kadınlar için evde saç kesimi gayet kolay.

Tokayla saçlarınızı toplayıp, kesmek istediğiniz yerden sonrasını keseceksiniz. Eğer saçınızı düz kesmek isterseniz bu aşamaya kadar yapmanız yeterli.

Evde Sabitleyici Doğal Saç Spreyi Yapımı

Aynı şekilde kakül de kesebilirsiniz. Boyunu siz ayarların. Ne kadar kesmek isterseniz o kısalıkta saçlarınızı kesebilirsiniz.

Şimdi gelelim bir de uzun saçı katlı şekilde kısa kesmeye. Belki büyük bir değişim istiyorsunuzdur. Ki kadınlar saçlarını kesmeyi dönem dönem bir terapi olarak gördüğü için ve çoğunlukla saçları hızlı uzadığı için bu da iyi bir yöntemdir.

Evde kadın katlı saç kesimi

Kırılan saçlar için, çatallaşan saçlar için ve zayıf saçlar için aslında saç kesmek çok iyi bir çözüm. Evde saç kesmekten korkmayın. Daha canlı bir görünüme sahip olmak zor değil.

Evde katlı saç kesimini bu şekilde yapabilirsiniz. Kadınlar için evde saç kesimi gayet kolay. Bir makas, toka ve ayna ile saçlarınızı kesebilirsiniz.

Sağlıklı olmaları için de haftada bir gün hindistan cevizi yağı saç bakımı uygulamayı unutmayın.

Uzun saç mı seviyorsunuz kısa saç mı bilmiyorum ama kısa saç da oldukça rahat. Uzun saçla topuz yapılabiliyor, güzel yanı o ama bakımı zor. Hem zaten kısa saçtan sıkılırsanız saçları uzatmanın yöntemleri de var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir