Evli Birine Aşık Oldum Nasıl Kurtulurum?

evli birine aşık olmak

Evli bir kadını veya erkeği sevmek kader mi veya günah mı? Evli birine aşık oldum nasıl kurtulurum?

Bu durumdan muzdarip olan pek çok kişi var. Bazen onun evli olduğunu bilmeden aşık oluyor insan, bazen de bile bile seviyor. İşte en baştan bu duruma düşmemek için o kadının veya erkeğin evli olup olmadığını mutlaka öğrenmek gerekiyor.

Mutsuz bir evlilik yaşayan bir kadın veya bir erkek, evliliği sırasında başkalarına ilgi duyabiliyor. Bu durumda o evlilik zaten bitmiş oluyor. Fakat bazı sebeplerden dolayı kişi yine de evliliğini devam ettirmek durumunda kalabiliyor.

Eğer böyle bir durum yaşıyorsanız lütfen en acil şekilde boşanın. Ne olursa olsun.

Evli birini sevmek kader mi? Günah mı?

evli birini seviyorum

Evli birine aşık olmak günah mı? Bilmeden aşık olduysanız değil. Peki evli bir erkeği sevmek kader mi? Hayır değil. Evli olduğunu bilerek sevdiyseniz, sebep ne olursa olsun boşanmasını istemelisiniz.

Erkeğe nasıl para harcatılır?

‘Önce boşan ondan sonra seninle bir ilişki yaşayabilirim’ demek gerekiyor. Ve bu kuralı kesin ve net bir şekilde koymak gerekiyor. Yoksa mağdur olursunuz. ‘Bu hafta boşanıcam, önümüzdeki ay boşanıcam‘ diye sizi sürekli olarak bekletip durur. Ve sonunda ona harcadığınız yıllara yanar durursunuz.

Evlilikte kadınlar erkeklerden ne ister?

Yukarıda paylaştığım videoda evli birini sevmekle ilgili tüm detaylı bilgiler paylaşılmış. Evli birini seviyorum ne yapmalıyım? diye düşünüyorsanız mutlaka dinleyin.