Kırışıklık Giderici Serum

Bugüne kadar belki pek çok kırışıklık giderici krem kullandınız, kaz ayağı için göz çevresi için dudak kenarı için ve elleriniz gerdan boyun bölgesi için kırışıklık kremleri denediniz. Fakat çözüm kremde değil serumda.

Özellikle kuru ciltler için serum kullanmak şart. Nemlendirici kremin altına uygulayabilirsiniz veya maske şeklinde kullanabilirsiniz. Bahsedeceğim serum sizin ihtiyacınız olan şey.

Zeitgard Beauty Diamonds Serum

İçeriğinde makademya yağı, greyfurt yağı, ayçiçeği tohumu yağı, beta karoten gibi pek çok vitamin ve mineral var bu serumun. Ben Beauty Diamonds serum kullananlar arasında en memnun kalanlardan biriyim.

Ben aldığımda bu serumun fiyatı sanırım 140-150 TL gibi bir şeydi. Bir tane kendime bir tane de kuru cilt problemi yaşayan arkadaşıma aldım. O maske olarak geceleri yüzüne bolca sürerek uyguladı ben gündüz nemlendirici ile karıştırıp uyguladım. Cildindeki kırışıklık ve sarkmalar o kadar azaldı ki.

Beauty Diamonds serum hem cilde parlaklık kazandırıyor hem nemlendiriyor hem de ince çizgileri onarıyor. Bana artık kim hangi serumu tavsiye edersiniz diye sorsa bunu söylüyorum.