Kırışıklık Giderici Serum

Zeitgard Beauty Diamonds kırışıklık giderici serum

Kırışıklık giderici serum olarak tavsiye edebileceğim az ürün var. Yorumlarım fiyat ve performans bazında ve kırışıklık giderici serum kullananlar arasında olduğum için yazmak istedim.

Bugüne kadar belki pek çok kırışıklık giderici krem kullandınız, kaz ayağı için göz çevresi için dudak kenarı için ve elleriniz gerdan boyun bölgesi için kırışıklık kremleri denediniz. Çözümü bir de serumda denemekte fayda var.

Kırışıklık giderici doğal yağlarla nasıl maske veya serum yapabiliriz?

Özellikle kuru ciltler için serum kullanmak şart. Daha da etkili olması için Destek kollajen kremin altına uygulayabilirsiniz veya maske şeklinde kullanabilirsiniz. Bahsedeceğim serum sizin ihtiyacınız olan şey.

Zeitgard Beauty Diamonds Serum

İçeriğinde makademya yağı, greyfurt yağı, ayçiçeği tohumu yağı, beta karoten gibi pek çok vitamin ve mineral var bu serumun. Ben Beauty Diamonds serum kullananlar arasında en memnun kalanlardan biriyim.

Ben aldığımda bu serumun fiyatı sanırım 140-150 TL gibi bir şeydi. Bir tane kendime bir tane de kuru cilt problemi yaşayan arkadaşıma aldım. O maske olarak geceleri yüzüne bolca sürerek uyguladı, ben gündüz nemlendirici ile karıştırıp uyguladım. Cildindeki kırışıklık ve sarkmalar o kadar azaldı ki.

kırışıklık giderici serum

Elbette bu sorun için kullandığım evde dermaroller uygulaması en ama en çok işe yarayan şey oldu bende. Buna değinmeden geçemem.

Kırışıklık giderici serum ama cilt sarkması nasıl düzelir diye düşünüyorsanız size de mutlaka tavsiye ederim.

Kırışıklık için evde maske

Sadece kullanıp memnun kaldığım ürünleri sitede yazmaya özen gösteriyorum. Elbette ciddi şekilde zarar gördüysem de sizleri uyarmak için yazıyorum. Mesela daha önce splat aromatherapy diş macunuyla ilgili de böyle bir yazı yazmıştım.

Beauty Diamonds serum hem cilde parlaklık kazandırıyor hem nemlendiriyor hem de ince çizgileri onarıyor. Bana artık kim hangi serumu tavsiye edersiniz diye sorsa bunu söylüyorum.

1 Comment

Comments are closed.