Ogx Argan Oil of Morocco Yağı

organix ogx argan oil of morocco yağı

Aslında tam ismi OGX Renewing Argan Oil of Morocco Penetrating Oil olarak geçiyor. Saçlarım ince telli, uçuşan, dökülmüş ve kuru olmak gibi can sıkıcı ve üzücü özelliklere sahip olduğu için haftada bir gün doğal yağlarla saç bakımı yapmaya çalışıyorum.

Argan yağı ve hint yağı saç bakımında en çok kullanılan yağlardır. Özellikle argan yağı kurumuş, nemsiz, sertleşmiş ya da solmuş saçlara çok iyi gelir. Bu yüzden Organix Argan Oil of Morocco dikkatimi çekti. En önemli sebebi de Organix markasına olmasıydı. Çünkü saç bakımı ve cilt bakımında ne kadar temiz içerikli, organik ürün kullanırsak o kadar faydası dokunur.

Ogx argan yağı yorum

Özellikle saçı yıkadıktan sonra her gün dahi banyo sonrası saç diplerine sürülebiliyor. Çünkü saçta yağlı bir form olarak kalmıyor. Yani bir süre sonra emiliyor ve saçınızı tekrar yıkamanız gerekmiyor. Bu özelliği çok güzel ogx argan yağının.

Saç uzatan doğal yağlar hangileri?

Argan oil morocco kullananlar genelde olumlu yorumlar yapmışlar. Benim ogx argan yağı yorumum ise vadettiği gibi saça parlaklık ve canlılık verdiği yönünde.

Ogx Argan Oil of Morocco Yağı

OGX Renewing Argan Oil of Morocco Penetrating Oil

Saç dökülmesi için evde dermaroller nasıl yapılır isimli yazımı da okumanızı tavsiye ederim. Yeni saçların çıkmasına çok yardımcı oluyor.

Saça ve cilde uygulanan ürünlerden verim almak için en az bir iki ay düzenli uygulama yapmak gerekiyor. Çünkü saçın ve cildin yenilenme süresi yaklaşık olarak üç ay. Yani şu anda yaptığınız bir bakımın tam sonucu 3 ay sonra belli oluyor.

Doğal yollarla saç nasıl çıkar?

O yüzden bıkmadan, sabırla devam etmek gerekiyor. Ben Organix argan yağı kullanımını hem banyo sonraları yapıyorum hem de haftada bir gün başka yağlarla birlikte karıştırarak yapıyorum.

Boom Butter saç bakım yağı kullananlar

Saçlarınıza canlılık verdiğini hissedeceksiniz. Kullanmaya başladığınız anda saçlardaki o uçuşma veya cılızlık ortadan kayboluyor gibi. Ogx argan yağını kullanmaya başlayalı henüz iki hafta kadar oldu. Tavsiye ederim.