Organic Shop Hindistan Cevizi & Shea Yağlı Saç Maskesi

Organic Shop hindistan cevizi & shea yağlı saç maskesi

Bugün Organic Shop coconut & shea yani hindistan cevizi ve shea yağlı saç maskesi kullananlar arasında olan biri olarak sizlere ürünle ilgili yorum ve inceleme yazısı yazmaya karar verdim.

Yazılarımı takip edenler bilir, hiçbir marka ile anlaşmam yok, kendi kullandığım ürünler hakkındaki yorumlarımı sizlerle paylaşıyorum ve özellikle saç bakımı konusuna takık olduğum için çeşitli ürünler deneme fırsatım oluyor.

Organic Shop güzel ürünler çıkartan bir marka diye duyduğum için ve cildimize, saçımıza olabildiğince doğal ürünler kullanmamız gerektiğini bildiğim için bu saç maskesini alıp denemek istedim.

Organic Shop hindistan cevizi & shea yağlı saç maskesi yorum ve inceleme

Öncelikle incelmiş, zayıflamış, kuru ve cansız saçlarımı yola getirmeye çalıştığımı söylemek isterim. Eğer sizin de saç kabarması sorununuz varsa veya saç dökülmesi sorunu yaşıyorsanız, daha parlak, canlı, hacimli olmalarını istiyorsanız sitemde bu konularla ilgili pek çok yazı var. Doğru yerdesiniz :)

Organic Shop hindistan cevizi & shea yağlı saç maskesi

Şimdi üründen bahsetmeye başlayayım. Organic Shop hindistan cevizi ve shea yağlı saç maskesi, üzerinde de belirtildiği gibi %98 doğal yani bu oldukça iyi bir oran. Nemlendirici maske olarak geçiyor ki zaten hem hindistan cevizi hem de shea yağı bu konuda bulunabilecek en iyi iki içerik.

Kuru ve zarar görmüş saçlar üzerinde etkili olduğu kutunun üzerinde yazıyor. Yani saç boyası kullanan biriyseniz bu ürünü haftada 2 gün uygulamanızı öneririm.

Kadınlarda saç dökülmesi nasıl önlenir?

Organic Shop hindistan cevizi ve shea yağlı saç maskesi nasıl kullanılır

Organic Shop hindistan cevizi ve shea yağlı saç maskesi nasıl kullanılır? Banyo yaptıktan sonra ıslak saça uygulayıp 3-5 dakika bekletip durulayın. Kutunun üzerinde yazan bu. Yani bir saç kremi gibi uygulayın diyor. Ama ben banyodan çıkıp uygulayıp yarım saat bekletip duruluyorum genelde.

Ceviz büyüklüğünde yetmiyor ama eğer saçınız boyun hizasında ise iki ceviz büyüklüğü ancak yetecektir. Biraz bol miktarda kullanmak gerekiyor.

Kuaf keratin saç bakım maskesi kullananlar

Organic Shop coconut & shea içindekiler

Kutu 250 ml ve içindekiler aqua, cetearyl alcohol, distearoylethyl dimonium chloride, ricinus communts seed oil, glycerin, cocos nucifera oil, butyrospermum parkii butter, camellia sinensis leaf extract, coffea arabica seed extract, guar hydroxypropyltimonium chloride, pafum, citric acid, benzyl alcohol, benzoic alcohol, sorbic acid, sodium benzonate, potassium sorbate, limonene. (Hepsi organik tarımla elde edilmiştir).

Hask keratin protein düzleştirici saç bakım maskesi

Saç bakımı için coconut oil & shea butter takviyesi

Coconut oil hem bakteri temizleyici, hem nemlendirici hem de besleyici bir etkiye sahip. Yani deri üzerindeki gözenekleri açıyor. Bu açıdan etkisi güzel.

Eğer benim gibi boya yapan biriyseniz shea butter kaybettiğiniz nemi ve parlaklığı size sağlayacaktır. Aslında saç bakımı için coconut oil & shea butter takviyesi kullanabileceğiniz en iyi ikili.

Hindistan cevizi shea butter saç maskesi

Birazdan puanlamaya geçeceğim ama belirtmek isterim ki ben bu üründen yeterli faydayı sağlayabildiğimi düşünüyorum. Kokusu tek kelimeyle harika. Çok fresh. Kapağını açtığınızda koklamaya doyamıyorsunuz. Boom butter saç bakım yağı gibi saçta çok kalıcı olmuyor ama bu iki ürün benim son zamanlarda favorim oldu.

Ürün değerlendirme ve puanlaması

Şimdi Organic Shop hindistan cevizi & shea yağlı saç maskesi için ürün değerlendirme ve puanlama kısmına geçelim.

Kokusu : 10/10
Dokusu : 9/10
Yapışkanlık : 1/10
Kullanım kolaylığı : 8/10
Etki : 9/10
Fiyat : 10/10
Tekrar alır mıyım? Evet

1 Comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir