Viking Saç Örgüsü Modelleri

viking saç örgüsü modelleri

Viking tarzı saç örgüsü hoşunuza gidiyor mu? Özellikle kızıl saçta harika duruyor bu örgü modelleri. Ama saçınız kızıl değilse de üzülmeyin her renk saçta mutlaka iyi duracaktır.

Aslında sarı saçta pek iyi durmayabilir fakat viking tarzı örgü hem kadınlara hem erkeklere çok yakışıyor.

Viking saç örgüsü kadın

Kadınlar için viking saç örgüsü modellerine bakalım. Hepsi birbirinden güzel, bayıldım.

viking saç örgüsü

Özellikle uzun ve kızıl saçta çok güzel duruyor demiştim ya viking saç örgüsü.

viking saç örgüsü kadınlar

Sadece kızıl saçta değil kahverengi saça da oluyor. Yapması da oldukça zor. Bayağı emek isteyen bir model viking örgü. Yani bir kez yapıp uzun süre o şekilde kullanmak gerek.

viking örgüsü kahverengi saç

Hatta saçlarınız daha da açık kahverengi olabilir. Yani sarıya yakın ama yine de viking örgüsü yakışıyor. Yuvarlak yüze hangi saç modeli yakışır derseniz bu da onlardan biri.

Viking saç örgüsü modelleri

modern saç modeli

Viking saç örgüsünü illa konsepte uygun şekilde giyinerek yapmanız gerekmiyor. Modern viking örgüsü de yapabilirsiniz.

Zaten moda nedir? İnsanın kendine yakışanı giyinmesi. Bu çok klasik bir söz gibi gelebilir ama aslında değil. Çünkü bazen insan sırf o an moda diye bir şey yaptığında, o kadar eğreti durur ki. Hiç yapmasa daha iyi olur yani.

Oysa kendine bir tarz oluşturabilen birisine herkes dönüp bakar. Çünkü ona yakışan bir makyaj yapmıştır veya ona yakışan tarzda bir pantolon veya etek giyinmiştir. Saçını yine kendisine yakışacak şekilde yapmıştır.

Peki insan kendi modasını nasıl yaratır? Deneye yanıla. Ve birilerinden fikir alarak tabii ki. Moda sayfalarını araştırıp size benzeyen insanların neler yaptığına bakabilirsiniz.

Viging saç modeli her renkte güzel duruyor

ders çalışan kızlar

Gür saçlarda tabii ki her şey çok daha güzel duruyor. Eğer tepeden saç dökülmesi sorununuz varsa bu yazıyı okumanızı tavsiye ederim. Ayrıca saçlarınız nemsizse argan yağı kullanabilirsiniz. Saç renginin kalıcı olması için bu teknikleri de uygulayabilirsiniz. Ve son olarak siyah saçlar için viking saç örgüsü geliyor.

siyah uzun saçlar için

Ne dersiniz hemen hemen her renkte gayet güzel duruyor bence bu model. Tabii ki açık renk saçta ben daha çok beğeniyorum belki de benim saçlarım da koyu renk diyedir. Hani insan kendinde olmayana özenir ya hep, işte ondan.

Bu da iyi bir şey değil elbette, insan kendini olduğu gibi olduğu şekilde sevmeli ve beğenmeli. Öyle değil mi.