Bee Beauty Q10 Kırışıklık Karşıtı Gündüz Kremi

Bee Beauty Gündüz Kremi

Günlük nemlendirici bakım kremi herkesin kadın erkek demeden kullanması gereken bir krem. Hal böyle olunca zaman zaman değişik kremler kullanıyorum ve bazılarından memnun kalıyorum, bazılarını bitirip bir daha almıyorum. En son aldığım ve kullanmaya başladığım ise Bee Beauty Q10 kırışıklık karşıtı gündüz kremi.

Cildi temizlemek ve nemlendirmek çok önemli ama kullanılan nemlendirici kremler de çok önemli. Hem içerik olarak etkili ve zararsız olmalı hem de nemlendirmekle birlikte başka özelliklerinin olması da kullanıcıyı daha da mest ediyor. Tıpkı kırışıklık karşıtı nemlendirici kremler gibi.

Kırışıklık giderici doğal yağlarla nasıl maske veya serum yapabiliriz?

Bee Beauty Q10 kırışıklık karşıtı gündüz kremi kullananlar

Bee Beauty Q10 gündüz kremi ve Bee Beauty gece kremi olarak bu ikiliyi kullananlar arasında olmaktan kısmen memnun. Özellikle 35 yaş üzeri kullananlar kırışıklıklarında azalma olduğunu net bir şekilde söylüyor.

Bee Beauty Q10 kırışıklık karşıtı gündüz kremi kullananlar

Kremin içinde greyfurt ekstresi var, ki bu gerçekten cildi dinçleştiriyor ve gerginleştiriyor. SPF 20 yani güneşten koruma özelliği de cilt lekelerini önleyici özelliğe de sahip.

Bee Beauty Q10 kırışıklık karşıtı gündüz kremi yorumlar

Kremin dokusu harika. Yumuşak bir sürümü var. Az bir miktar tüm yüzünüze yetiyor, ki bu iyi bir özellik. Yani hafif bir krem. Bee Beauty kırışıklık karşıtı gündüz kremi yorumlarıma şunu da eklemeliyim kremi sürdüğünüzde hafif bir yapışkanlık hissi oluyor.

Kırışıklık giderici maske tarifleri

Yani jelimsi bir yapı hissediyorsunuz fakat cilt kremi emdikten sonra bu his geçiyor. Yani çok rahatsız edici bir his değil, kremin olumlu yanlarına ve içeriğine baktığımızda katlanılabilir bir durum.

Bee Beauty Q10 kırışıklık karşıtı gündüz kremi

Bilhassa kırışıklık giderici özelliği için kullanmak isterseniz, ayrıca kırışıklık giderici serum da kullanmanızı öneririm. Bu şekilde kısa vadede kırışıklıklara çözüm olacağına eminim.

Bee Beauty Q10 kremin içindeki Q10, hücrelerin yenilenmesini sağlayan bir özellik. Koenzim olarak biliniyor. Ayrıca kan dolaşımını da hızlandırıyor ve cilde elastikiyet katıyor. Zaten ilk sürüşte hemen hissedebiliyorsunuz.

Bee Beauty algae mask yorumlar
Bee Beauty termal kil maskesi yorumlar

Daha önce kullandığım Nivea kırışıklık karşıtı kremden veya Diadermine kırışıklık karşıtı günlük bakım kreminden daha iyi. Ben Diadermine yüz yıkama jeli kullanıyorum ondan memnunum. Bir de Destek kollajen krem kullanmıştım, ki denediğim kolajen maskeler de oldu, bu krem ile arasında çok fark olmadığını söyleyebilirim.

İçerik olarak ve etki olarak bu ikisini karşılaştırmak daha mantıklı olur. Fiyat olarak baktığımızda ise Bee Beauty Q10 kırışıklık karşıtı gündüz kremi indirimde Gratis’ten 24 TL gibi bir fiyata alabiliyoruz. Yani Destek’ten daha ucuz, yarı fiyatına bir krem.

Ben fiyat performans oranına baktığımızda memnun kaldım. Ancak alerjik bünyeniz varsa göz yaşarttığını da belirtmemde fayda var.