Kadınlar Erkekleri Nasıl Gizlice Takip Ediyor?

Kız arkadaşınız çok saf gibi gözükebilir ama sizin bilmediğiniz o kadar çok şey var ki beyler. Kadınların erkekleri takip etmek için yaptığı şeyleri bilseniz dudağınız uçuklar.

Seven kadın neler yapmaz ki. Hele bir de kıskançsa erkeklerin hiç ummadığı, aklının ucuna bile gelmeyecek taktiklerle erkek arkadaşını takip edebilir. Nasıl mı? Bir kaç örnekle birlikte bakalım.

Kadın erkeği nasıl takip eder?

1. Diyelim ki sevgilinizle yemeğe gittiniz. Her şey yolunda. Fakat kız arkadaşınızın arkasındaki masadan başka bir kız sürekli size bakıyor. Sizden hoşlandığını düşünüyorsunuz ama işte o bakan kız sevgilinizin arkadaşı olabilir ve oraya özellikle oturtulmuş olabilir!

2. Kız arkadaşınızı gizli gizli aldattığınızı düşünüyorsnuz. Onun yanından ayrıldıktan sonra diğeri arıyor, gece arıyor, sabah arıyor ve siz sevgilinizi kandırabildiğinizi düşünüyorsunuz fakat gelen çağrıları kendi telefonuna yönlendiren kız arkadaşınız bunların hepsinin farkında olabilir!

3. Sevgilisi olan her kadının mutlaka fake hesapları vardır. Erkek arkadaşını takip edebileceği tüm platformlarda fake hesap açmıştır. Hatta bu sahte hesapla iletişime bile geçebilir!

4. O zaman Youtube’ta takılırım derseniz, o da boş. Çünkü kendi telefonundan sizin Youtube hesabınıza girer ve izlediğiniz tüm videoları hatta beğendiğiniz tüm videoları anında görür.

5. Instagram şifresi nasıl bulunur? Kadınlar bu konuda da oldukça iyi hiç merak etmeyin. Instagram hesabınızın şifresini değiştirip kendi telefonundan girdiği anda kiminle özelden konuştunuz, hangi fotoğrafları beğendiniz hepsini görür.

6. Bilgisayardan whatsapp’a girmek diye bir şey duydunuz mu? Siz sevgilinizi aldattığınızı düşünüyorsunuz, tüm konuşmaları silip aklınızca önlem aldığınızı düşünüyorsunuz ama kız arkadaşınız sizin whatsapp hesabınızı bilgisayarına kurdu ve mesajlarınızı bir bir okuyabiliyor.

7. Bu kadar takipten sıkıldınız ve kaçıp gitmek istiyorsunuz. Yok öyle yağma. Gittiğiniz her yeri, attığınız her adımı gps ile takip edebilir.

İşte bu yüzden, sevgilinizi aldatmayın. Aldatmak istiyorsanız ondan ayrılın çünkü siz ilişki yaşamak için uygun biri değilsiniz belli ki. Unutmayın erkeklerin gizlice bir şey yapması çok zor çünkü kadınlar çoğu zaman yakalar veya anlar.