Aldatılan Kadın Ne Yapmalı?

aldatılan kadın ne yapmalı

Aldatılan bir kadın aldatılan bir erkek ne yapmalı? Nasıl tepki vermeli? Aldatıldım şimdi ne yapacağım diye düşünüyorsanız bu yazı tam size göre.

Öncelikle kanıt sistemi çok önemli tabii ki. Yani eşim veya sevgilim başka kadınlarla konuşuyor, başka kadınlarla yazışıyor veya ben aldatıldığımı düşünüyorum çünkü eve geç geliyor veya ara sıra ortadan kayboluyor gibi bir durum ayrı; eşimi sevgilimi başka bir kadınla öpüşürken gördüm, aynı yatakta gördüm, başka biriyle mesajlaşmalarını gördüm, telefonda konuşmalarını duydum ayrı.

aldatıldım

Elinizde kanıtlar varsa iki aşamalı bir strateji uygulayacaksınız. Birincisi sakin bir şekilde eşinizin karşısına oturacaksınız, tatlım ilişkimizde hoşuna gitmeyen bir şeyler var mı? İyi miyiz? Mutluyuz? Ben seni çok seviyorum ve seninle çok mutluyum. Ama bunu senden de duymak isterim. Herhangi bir sorun varsa lütfen söyle ki daha mutlu olalım, yuvamız daha huzurlu ve neşeli olsun diyin.

Siz örneklendirebilirsiniz. Mesela şöyle yapsak sence daha güzel olur mu,
peki şu fikre ne dersin?
falan gibi. Ayrıca bu konuşmayı yaparken onun elini tutabilirsiniz veya elinizi onun bacağına koyabilirsiniz. Çünkü dokunmak da çok önemli iletişimde. Tamamen sıcak, sevgi dolu, kendi duygularınızı ön plana çıkartarak, mutluluğunuzu vurgulayarak konuşacaksınız. Bunlar ilişkiyi güçlendiren şeylerdir.

Aldatılan kadın ne yapmalı? Nasıl davranmalı?

Aşağıdaki videoyu izleyerek detaylı bir şekilde, adım adım öğrenebilirsiniz. İlişki uzmanı sizler için anlatıyor.