Burun Şekline Göre Karakter Kişilik Analizi

Burun şekliniz nasıl? Küçük mü, büyük mü? Kısa burunlu insanlar nasıl olur? Burnu büyük olanların karakteri nasıl olur? Burun şekliyle kişiliğin ilgisi var mı?

Sizin burnunuz nasıl? Bakalım buradaki burun analizleri doğru mu? Kendi burnunuzla ve kişilik özellikleriyle karşılaştırın.

Burundan kişilik analizi

Önce küçük, minik veya düğme burundan başlayalım. Küçük burunlu kişiler çabuk sinirlenebilen ve enerjisi yüksek kişilerdir. İyi bir hayal gücüne sahiptirler. Sıradanlık onlara göre değildir.

Kanca burunlu kişiler nasıldır? Yaptıkları şeylerle önemsenmek isterler. Keşfetmeyi severler ve keşfettikleri şeylere çok inanırlar. Kendi doğrularını ne pahasına olursa olsun savunurlar.

Herhangi bir kavisi veya çıkıntısı olmayan, düz burunlu kişilerin karakteri nasıldır? Tıpkı burunları gibi, her şeyin muntazam olmasını isterler. Titiz ve disiplinli bir kişilikleri vardır. Çok sadıktırlar.

Burnunuz kısa mı? Öyleyse uyumlu ve ılımlı birisiniz. Ani parlamalar size göre değil. Kıymet bilen ve sevgisini değişik yollarla gösteren kibar birisiniz.

Uzun burunlu insanlar dürüstlükleriyle dikkat çekerler. Açık sözlü ve dobradırlar. Güçlü bir iradeleri ve sabırları vardır.

Büyük burunlu kişiler özgürlükçüdür ve inatçıdır. İşlerine karışılmasını istemezler. ‘Burnu büyük’ tabiri de aslında onların biraz yaptıkları işi fazlaca övmeleri ve egolu yapılarından kaynaklanır.

Geniş burunlu kişilerin eli çok açıktır. Tıpkı burun delikleri gibi. Yardım etmek onların yaşam tarzıdır. Birer iyilik meleği gibidirler. Ve bundan pişman da olmazlar. Kin, nefret gibi duygular geniş burunlu kişilerin karakterine çok terstir.

Sizin burnunuz nasıl? Buradaki burun şekline göre karakter ve kişilik analizi sizce de doğru mu? Yorum kısmına yazabilirsiniz.