Genital Bölge ve Koltuk Altı Kararması İçin Doğal Beyazlatıcı Kürler

genital bölge kararma için çözüm doğal beyazlatma

Genital bölge kararması ve aynı sorunun koltuk altında da yaşanması kadınların hayatını zorlaştırıyor. Genital bölgedeki kararma nasıl geçer? Doğal beyazlatma yöntemleri nelerdir? Koltuk altındaki kararma için doğal kür var mı? Bu sorularınız cevabı bu yazıda.

Koltuk altı ve genital bölge neden kararır?

Dar pantolonlar giyinmek, genital bölgeyi havasız bırakmak, pamuklu iç çamaşırı kullanmamak ve antibiyotik kullanımına veya yanlış beslenmeye bağlı olarak gerekli hijyene de dikkat edilmemesiyle birlikte hem kadınlarda hem de erkeklerde genital bölgede ve koltuk altında kararma meydana gelir.

genital bölge beyazlatıcı aloe vera

Koltuk altı ve genital bölge bu sebeplere bağlı olarak zaman içinde kararır.

Kararma için çoğunlukla aloe vera kullanılır. Bu harika bitkinin beyazlatıcı ve nemlendirici bir etkisi var. Daha önce aloe vera dudak nemlendiricisinden bahsetmiştim. Gayet iyi!

Pahalı genital bölge beyazlatma veya koltuk altı beyazlatma yöntemleri yerine evde hazırlayabileceğiniz doğal kürlerle koltukaltı ve genital bölge kararmasını beyazlatabilirsiniz!

Koltuk altı ve genital bölge kararmasını beyazlatmak için doğal kür tarifleri

Aloe vera, yoğurt, gül suyu, limon, lime, pirinç unu, zerdeçal gibi doğal içeriklerle genital bölge ve koltuk altını beyazlatmak istiyorum diyenlere doğal kürler.

Bahsedilen içerikleri, bahsedilen oranlarda kullanmaya özen gösterin. Bu şekilde genital bölge kararması ve koltuk altı kararması için doğal beyazlatıcı kürler hazırlamış olursunuz.

Bu kürleri haftada iki kez uygularsanız ve dar giyinmemek, genital bölgeyi ve koltuk altını havasız bırakmamak, beslenme şeklini değiştirmek gibi detaylara da dikkat ederseniz bu sorununuz kısa sürede çözülür.

Kadınlar için doğal çözümler

Genital bölgedeki kararma gibi sorunlar aslında hem erkeklerin hem de kadınların canını sıkıyor. Kadınlar bu sorun sadece kendilerinde varmış gibi düşünebilir ancak durum öyle değil. Zaten bu durum için doğal çözümler de var. Elbette lazerle beyazlatma da tüm dünyada en sık yapılan işlemlerden biri.

Kadınlar için doğal çözümler oldukça fazla. Evimizde yetiştirdiğimiz bir aloe vera dahi pek çok soruna cevap oluyor. Genital bölgede kararma veya koltuk altı kararması için ne yapabilirim diye düşünenler için yukarıdaki videoyu izlemelerini öneriyorum.