Collagen Forte Premium Yorumlar Ve İnceleme

Collagen Forte Premium yorumlar faydaları

Collagen Forte Premium kolajen kullananlar tarafından sıkça reklamına maruz kaldıkları bir ürün. Özellikle sosyal medyada yapılan tanıtımlarla adını duyurdu. Uygun fiyatlı olması dikkat çekti. Peki işe yarıyor mu? Nasıl kullanılır? Sizin için yorumlar ve inceleme yazısı hazırmalak istedim.

Kolajen nasıl kullanılır? Özellikle 40 yaşından sonra çoğu kadın tercih ediyor. Saç, kemik, doku, ilik ve bağışıklık sistemini destekliyor. Değişik tipleri var Tip 1, Tip 2, Tip 3 en bilinenleri. Bunlardan daha önce bahsetmiştim. 3 ay kullanıp, 3 ay ara veriyorsunuz.

İsterseniz yılda bir kez 3 ay da kullanabilirsiniz. Yani bazen bazı sebeplerden dolayı insan fazla ara veriyor ama kullandığınızda mutlaka bir şekilde 3 aya tamamlayın. Çünkü etkisini o şekilde gösteriyor.

Collagen Forte Premium işe yarıyor mu?

Ben şu şekilde kullandım. İlk 2 ay Venatura Beauty Kollagen tükettim. Son ayımda Collagen Forte Premium alıp, ona geçtim. Daha önceki turumda Doppelherz Kollagen Beauty kullanmıştım ve tüm bu ürünlerle ilgili yorumlar ve inceleme yazılarımı sizinle paylaştım.

Bunların içinde ilgimi en çok çeken Suda Collagen Tablet oldu açıkçası. Eğer bir karşılaştırma ve liste yapacak olursam Suda’yı ilk sıraya koyarım. Ama toz olanını değil, tablet olanını. Ciltte hemen bir dinçlik, enerji hissettiriyor.

Ama şimdi konumuz Collagen Forte Premium olduğu için onunla devam ediyor. Diğer ürünlerle ilgili detaylı yorumlara, ilgili yazılarımdan ulaşabilirsiniz. Önemli olan bu ürün işe yarıyor mu? Ben 1 ay kullandım. Eğer saçlarınız ve tırnaklarınız için etkili olsun istiyorsanız evet işe yarıyor.

Collagen Forte Premium yorumlar ve inceleme

İçeriği ille ilgili bazı kişilerin şüpheleri oldu. Ben buraya içerik olarak nasıl, görebileceğiniz bir görsel de ekleyeyim.

Collagen Forte Premium içeriği içerik

İçinde Tip 1,2 ve 3 kollajen var. Biri balık ikisi sığır. Herhangi bir koku duymuyorsunuz. Zaten kolajenlerin bence toz olanlarında var bu koku sorunu veya tatlandırıcı sorunu. Ben sıvı serum veya tablet olarak tercih ediyorum artık.

Ayrıca C vitamini, çinko ve selenyum da içeriyor. Günde 3 kez içmek gerekiyor. Eğer içinizde “ben hap içmeyi sevmiyorum o yüzden 1 tane içeyim veya 2 tane içeyim” gibi düşünen varsa, bu tür ürünlerde bu fikir pek işe yaramıyor.

Çünkü günlük olarak almak gereken bir miktar var. Onu almanız lazım ki işe yarasın. Collagen Forte Premium ile ilgili yorumlar ve inceleme kısmında bundan da bahsetmem gerekir. Zaten boyutu çok büyük değil. Ki büyük olsa da normal çünkü bunların içerikleri de büyük oluyor.

Ben herhangi bir yan etkisini veya zararını görmedim. İçinizde 3 ay düzenli kullanan varsa aşağıdaki yorumlar kısmından lütfen bizimle paylaşsın. Faydaları çok tabii ki bu tür ürünlerin. 3 tip barındırdığı için de hem güzellik amacıyla hem de kemik ağrısı, eklem ağrısı yaşayanların kullanmak isteyebileceği bir ürün.

C vitamini ne işe yarar?

Bu üründe 1 tablette 60 mg C vitamini var. Günlük ortalama 1000 mg kullanabiliriz. 3 tablette 180 mg oluyor ki ekstra bir durum yoksa sizin için yeterli de olabilir. Ama ben kullandığım dönemde ayrıca günde 1 adet de 1000 mg’lik c vitamini kullandım çünkü ne işe yarar faydaları nedir dediğimizde aslında çok etkili olduğunu görüyoruz.

Çünkü C vitamini bağışıklık sistemini güçlendiriyor, hormonları dengeliyor, doğal antihistamin, demir emilimini artırıyor ki kadınlar için bu çok önemli. Bununla ilgili daha önce kadınlarda demir eksikliği belirtileri konulu bir yazı paylaşmıştım.

C vitamini cilde faydaları açısından da dikkat çekiyor. Ne işe yarar dediğimizde işte kolajenle birlikte kullanmanın faydası en çok burada ortaya çıkıyor. Çünkü kollajen üretimini artırıyor. Anti-aging etkisi var, kırışıklıkları azaltıyor, cilde nem ve aydınlık veriyor. Yüzdeki lekeler nasıl yok edilir sorusunun cevapları arasında yer alıyor.

Ürün değerlendirme ve puanlama

Son olarak Collagen Forte Premium için ürün değerlendirme ve puanlama bölümüyle yazımı bitirmek isterim.

Kokusu : 8/10 kötü bir kokusu yok
Boyutu : 8/10 biraz büyük ama içeriği dolayısıyla öyle olması normal
Kullanım kolaylığı : 10/10 günde 3 kez içmek zor olmuyor
İçerik yeterliliği : 8/10 kolajenlerde bence sorun yok ama c vitamini artırılmalı
Fiyatı : 10/10 diğer markalara göre en dikkat çeken özelliği fiyatının uygun olması
Etki : 7/10 çok büyük bir etki görmedim
Tekrar alır mıyım? Emin değilim.

Çünkü daha önce kullandığım ve yorum yazısı yazdığım başka kolajenler 1 ayda bile daha etkiliydi. Ama söylediğim gibi özellikle saçlarınızla ilgili sorunlarınız varsa, saç uzatan besinler hangileri yazımdaki gıdalarla birlikte kullanıp deneyebilirsiniz. Bende bu konuda işe yaradı.

1 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.