Evlenmek İstemeyen Erkek Evliliğe Nasıl İkna Edilir?

erkek evliliğe nasıl götürülür

Evlenmek istemeyen erkek kalmasın! İlişki uzadı ve erkek evlenmek istemiyor. Kaç aydır birlikteyiz veya kaç yıldır birlikteyiz fakat erkek arkadaşım hala evlenmek istemiyor diye düşünüyorsanız, erkek evliliğe nasıl götürülür bu yazıdaki taktikleri uygulayabilirsiniz.

Öncelikle o erkeğe ilgi ve şefkat göstermeniz gerekir. Onu gerçekten sevdiğinizi ve düşündüğünüzü belli etmelisiniz.

Evlilik, olgunluk ve sakinlik gerektiren bir müessesedir. İlişkide yaşanan sorunlar karşısında yapıcı ve çözümleyici olmalısınız.

Evlenmek istemeyen erkek evliliğe nasıl götürülür?

Evlenmek istemeyen erkek arkadaşınıza gerekli güveni vermeniz gerekir. Ona karşı sadık ve güvenilir biri olduğunuzu düşünürse onda evlilik fikri oluşur.

Erkekler nasıl kadınlarla evlenir? Erkekler bakımlı ve kendi ayakları üzerinde durabilen kadınlarla evlenmek isterler.

Bana çocuk yapsın diye evleniyorsa ve kadını bir üretim aracı olarak görüyorsa o evlilik devam etmez. Zaten kadının da böyle bir zorunlu görevi yoktur.

evlenmek istemeyen erkek

Evlilik, özünde iki kişinin bir araya gelip hayatı paylaşması demek. Her açıdan. Bu yüzden erkeğe çok fazla sorumluluk vermemelisiniz. Sorumlulukları paylaşmalısınız.

Erkek neden mesaja cevap vermez?

Bir erkekle evlenmek istiyorsan bunları yap!

Bir erkekle evlenmek istiyorsan bunları yap! Ona ‘ben sensiz yaşayamam’ mesajı vermemektir. ‘Sen istemiyorsan, isteyeni bulurum’ fikrini erkeğe hissettirmek gerekir. Yani erkekte kaybetme korkusu oluşturmak gerek.

Bir erkeği evliliğe götürmek için ona evlilikten çok bahsetmemek gerekiyor. Çünkü kadın bundan bahsettikçe, erkek romantizmden uzaklaşır. Daha çok işin maddi veya psikolojik ağırlığına odaklanır ve evlilikten uzaklaşır.

Erkekler üzerinde baskı kurmak hiç iyi bir fikir değildir. Hiç kimse, hayatında ona stres yaşatacak biriyle birlikte olmak istemez. Bu iki taraf için de geçerlidir.

evlilik düğün kadın erkek ilişkileri

Ve son olarak evlenmek istemeyen erkek evliliğe nasıl ikna edilir sorusunun cevabı olarak kadının evlenme teklif etmesi geliyor. Açık bir şekilde evlenmek istediğinizi söyleyin. O istemiyorsa da ayrılın.

Hiçbir şey hayatın sonu değil, bunu unutmayın. Dünyada 8 milyar insan yaşıyor. Türkiye’de ise 82 milyon.

Ben her zaman herkesin kendi gönlüne göre birini bulacağına inanırım. Eğer ben iyi bir insan olursam, karşıma beni sevecek ve sayacak birileri çıkacaktır.

Beni istemeyen biriyle neden zamanımı kaybedeyim ki? Buna gerçekten gerek var mı? Ne kadar yaşayacağımızı kim biliyor ki?

Ne ben kimseyi üzeyim, ne de birileri beni üzsün. Benimle birlikte olmak istemiyorsa, demek ki birbirimize göre değilmişiz.