Yüz Yıkama Temizleme Jeli

diadermine yüz temizleme jeli

Bugüne kadar herhalde onlarca yüz yıkama jeli yüz temizleme jeli ve bazen de yüz yıkama köpüğü deneyenlerden olmuşumdur. Cildim kuru. Her ne kadar peeling yapsam da, nemlendirici kullansam da cildim hep kirliymiş gibi hissediyorum. Ve bu yüzden de iyi bir yüz temizleme jeli arıyorum.

Cildi gerçekten temizlediklerini iddia ediyor tabii bütün markalar. Ama kullandığım çoğu yüz yıkama jeli ya da özellikle yüz yıkama köpüğü sonrası cildimin hala pütür pütür ve kirli olduğunu hissettiğim çok oldu.

Ben de pahalı ürünler aldım denedim. Mesela bunların içinde Clinique ürünleri en iyileriydi diyebilirim. Fakat fiyat olarak uygun bir şey olması lazım çünkü özellikle makyaj sonrası yüzümü yüz temizleme jeliyle on kere yıkamak istemiyorum. Ve günlük olarak da kullanabileceğim bir ürün var mı diye araştırırken Diadermine yüz yıkama jeline bir şans vermek istedim.

Diadermine yüz yıkama jeli

Eve geldim, ilk iş yüzümdeki makyajdan kurtulmak. Diadermine yüz yıkama jelinden avucuma yarım fındık kadar alıyorum. Islattığım cildime parmaklarımla avuçlarımla iyice yediriyorum. Gözlerimi de ovuyorum. Makyajım çıktı! Benim aradığım şey hep buydu ama daha önce de dediğim gibi, denediğim çoğu ürün bunu yapmıyordu.

diadermine yüz yıkama jeli

Bir de Diadermine yüz yıkama jelinin şöyle güzel bir yanı var. Kokusu muhteşem! Nar esansı. Resmen ferahlama, rahatlama, yenilenme hissi veriyor. Sanki cildime vitaminler sürmüşüm gibi. Tabii cilt bakımı yaparken onu da yapıyorum çünkü kuru ciltler için bakım şart.

Sizinle paylaşmak istedim çünkü yüz yıkama jeli önerisinde bulunmamı isteyen veya yüz yıkama köpüğü tavsiye eder misin diyen pek çok kişi oldu. Hem fiyatı uygun hem de derinlemesine temizlik deniyor ya cidden onu yapıyor. Alın deneyin denerim.