Erkek Neden Mesaj Atmaz Veya Mesaja Cevap Yazmaz?

Erkek Neden Mesaj Atmaz Veya Mesaja Cevap Yazmaz

Erkek neden mesaj atmaz? Ona o kadar şey yazarız ama o mesaja cevap yazmaz. Bunun sebebi nedir? Erkekleri anlamak aslında zor değil.

Cevapsız kalmak dünyanın en kötü şeylerinden biridir. Karşımızdakinin ne düşündüğünü, ne hissettiğini bilemeyiz. Ve erkekler bizi bu duruma sıkça düşürür.

Bunu özellikle ayrılmak istediklerinde de yaparlar. Mesela hiçbir şey demeden, öylece bir anda çekip giderler.

Erkek neden mesaj atmaz?

Bir erkeğin mesaj atmamasıyla mesaja cevap yazmaması arasında fark olduğunu öncelikle bilmek gerek. İkisi aynı şey değil.

Erkek neden mesaj atmaz? Eğer ilişki henüz başlamamışsa ve bunu yapıyorsa, sizden hoşlanmıyor demektir.

Çünkü erkekler hoşlandıkları kızlara bülbül gibi methiyeler dizmiş, sayfalarca şiirler yazmış varlıklardır. Eğer yazmıyorsa, emin olun size karşı güçlü hisleri yoktur.

Erkek neden mesaja cevap vermez?

Daha önce de söylemiştim erkeğin mesaj yazmamasıyla mesaja cevap vermemesi arasında fark var. İkisinin sebepleri farklı olabilir.

Bu durumda, kadının erkekten ne kadar ve ne sıklıkta mesaj beklediği önemli bir detaydır. Mesela size günde 3 kere yazsın mı istiyorsunuz? Yoksa 13 kere mi?

Eğer 3 kere yazsın istiyorsanız ve o yazmıyorsa, o zaman o erkekten uzaklaşmakta fayda var. Ama eğer 13 kere cevap yazmıyorsa, burada kendinize sormanız gereken bazı sorular var.

Neden ondan bu kadar çok ilgi bekliyorum? Ben kendi içimde mutlu biri miyim acaba? Yalnız kalmaktan korkuyor muyum? Özgüven sorunlarım mı var?

Acaba fazla veya gereksiz yere mi kıskançlık yapıyorum? Ki bu konuda her erkek aldatır mı yazımı okumanızı tavsiye ederim.

İkili ilişkilerde neden mutlu olamıyorum?

Suçu karşı tarafa atmak genelde yapılabilecek en kolay şeydir. Ancak bir erkek günde 3 kez mesaj yazmıyorsa o hatalıdır, 13 kere yazmıyorsa burada hata sizdedir.

İkili ilişkilerde neden mutlu olamıyorum diye kendinize sorduğunuzda belki bir cevap alamıyorsunuz. Ancak bunun psikolojik olarak biraz daha derinlerine inmek gerekiyor.

Onun devamlı yazmasını istemenizin altında kaybetme korkusu olabilir. Veya aldatılıyor muyum? sorusu. Aldatan erkek nasıl davranır yazımda önemli ipuçları var.

Uzun ilişkinin sırrı güven, saygı, sakinlik ve olgunluktan geçiyor. Biz bunları sağlayamazsak, erkekten beklememiz de yersiz olur. Çünkü erkeği kadın yetiştirir, büyütür.

1 Comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir