Evliliği Kurtarmanın Yolları

Evliliğimde sorunlar yaşıyorum ve boşanmayı düşünüyorum bu evliliği nasıl kurtarırım? diye düşünüyorsanız size ilaç gibi gelecek bir yazı. Hatta bu yazıyı eşinizle birlikte okuyun veya onun da okumasını sağlayın.

Çünkü evlilik kolay yürütülen bir şey değil. İki apayrı insanın bir araya gelmesi ve aynı evi paylaşması için özen ve emek gerekiyor. 2018 itibariyle boşanmaların %60 arttığı bir dönemde yaşıyoruz. Bu da bir şeyleri yanlış yaptığımızı gösteriyor.

Evlilik nasıl düzeltilir?

Her şeyden önce onun fikirlerine ve söylediklerine güven duymalısınız. Evlilikte karşılıklı güven şart.

evlilik nasıl olmalı

Evliliği kurtarmak istiyorsanız ona olan sevginizi ve beğeninizi cümlelere dökmelisiniz.

evlilik nasıl düzeltilir

İyi bir evlilik hayatı nasıl olur? Harekete geçmeden önce onun da fikirlerini mutlaka sorun.

Kadınların erkeklerden beklentileri

evlilikte saygı

Evliliği kurtarmanın yolları

Evliliği kurtarmanın yollarından en önemlisi de ne biliyor musunuz? İlişkinizdeki sorunları başkalarına kesinlikle anlatmayın.

evlilikte yapılan hatalar

Evlilik hayatında kavgalar olabilir, bu durumlarda olabildiğince sakin kalmaya ve kırıcı olmamaya çalışmalısınız. Kelimeler o kadar önemli ki. Daha önce erkekleri en çok etkileyen sözler ve hareketler yazımda bundan bahsetmiştim.

evlilikte kavgalar

Evlilik nasıl düzeltilir? Anlayış göstermek ve hakaret etmemek evliliğinizi gerçekten kurtarabilir. Çünkü saygı en önemli şeydir. Aldatan kadın nasıl belli olur yazımı da okumak isteyebilirsiniz.

Erkeğin aldatmaması için ne yapmalı?

evlilik hakkında

Yarım elma gönül alma demişler, eşinizi kırdıysanız mutlaka gönlünü alın.

iyi bir evlilik

Evlenirken, aynı evde huzurla yaşayabileceğiniz birini seçmeli ve bunun olması için karşılıklı olarak çaba sarf etmelisiniz. Damatlık gelinlik giyinmek güzel ama evlilik çok büyük bir sorumluluk.