Hangi Ülkelerin Kadınları Çok Güzel?

dünyanın en güzel kadınları

Elbette bütün kadınlar güzeldir. Yani yeteri kadar para varsa, tıp ve estetik dünyasının kapıları da sonuna kadar açılır. Fakat bazı ülkelerdeki kadınlar hiç estetik yaptırmadan hatta makyaj bile yapmadan doğuştan güzel oluyor. Artık o ülkenin havasından suyundan mıdır bilinmez.

Dünyanın en güzel kadınlarının olduğu ülkeler sırasıyla şöyle Filipinler. Hem çok tatlı hem de güzel oluyorlar. İçlerinde sizin de tanıyabileceğiniz ünlü isimler var mesela Myrtle Sarrosa, Janella Salvador, Nadine Lustre gibi. İskoçyalı kadınlar da dünyanın en güzel kadınları sıralamasında yer alıyor. Hepsi eğitimli, ahlaklı ve güzel oluyor.

Karima Adebibe, Gemma Atkinson veya Rosie Jones gibi. Kanadalı kadınlar da özgür ve kendilerine bakmayı seven kadınlar oluyor, bu yüzden listede onlar da var. Özellikle bilim ve teknoloji alanlarında kendilerini geliştiren Kanadalı kadınlar çok özgüvenli oluyorlar.

Liza Soberano

Hollandalı kadınların özellikleri arasında uzun boylu olmak ve hem tatlı hem de aynı zamanda seksi olabilmek yer alıyor. Victoria Secret mankenlerinin arasında da Hollandalı çok güzel kadınlar var.

Dünyanın en güzel kadınları

Dünyanın en güzel kadınları sıralamasında 6. sırada İtalyan kadınları var. Moda, makyaj ve stilde kendilerini geliştiren İtalyan kadınları genellikle esmer güzeli olarak adlandırılıyor. Venezuela kadınları beşinci sırada. Uluslararası Güzellik Yarışmalarında en çok derece alan kadınlar Venezuela’lı.

kelly brook güzel kadınlar

Rus kadınları dünyanın en güzel kadınları arasında dördüncü sırada. Doğu ve batının karışımı olan bu kadınlarda çıkık elmacık kemikleri, geniş ve uzun bir vücut ayrıca sarı saçlar bulunuyor.

Güzellikte ilk 3 sırayı alan kadınlar

Şimdi geldik ilk 3’e. Üçüncü sırada, Rus kadınlarına nazaran biraz daha şirin olan Ukraynalı kadınlar var. İkinci sırada ise geleneklerine bağlılıklarıyla bilinen Brezilya’lı kadınlar yer alıyor. Birinci sırada, evet belki şaşıracaksınız ama Türk kadınları var. Türk kadınlarındaki fotojeniklik, dolgunluk ve asalet tüm dünyayı etkiliyor.