Kadınlara Hangi Hediyeler Alınmaz?

kadınlara hangi hediye alınır

İster sevgiliniz olsun, ister eşiniz ister hoşlandığınız kadın fark etmez. Bir kadına hediye almak istediğiniz zaman dikkat etmeniz gereken bazı şeyler var. Kadınlara hangi hediyeleri almamanız gerekir bunu bilirseniz, işiniz çok daha kolaylaşır.

Sevgililer gününde ona yeni bir buz dolabı, fırın veya tost makinesi gibi bir hediye almamalısınız. Böyle bir hediyeyi başka zaman isterseniz yine alın ve birlikte harika fransız tostu pişirin. Yani hediye olarak kötü bir seçenek değil ama sevgililer gününde daha romantik hediyelere bakmalısınız.

Sevgiliniz veya eşiniz size söylemedikçe ona değil sevgililer gününde, hiçbir zaman elektrikli süpürge gibi bir hediye almamalısınız. Yoksa kendisini bir hizmetçi gibi gördüğünüzü düşünür. Hiçbir kadın kendisinin, evin aşçısı veya temizlikçisi olarak görülmesinden hoşlanmaz.

Bu vesileyle, Ona yemek veya tatlı tarifleri kitabı gibi bir şey de almamalısınız. Sevgililer günü hediyesi dediğiniz şey ‘onun’ için olmalı. Kendinizi düşünmemelisiniz. Ve romantizm biraz romantik düşünün.

Kadınlara Almamanız Gereken Hediyeler

Ve yine bu vesileyle ona kitap, defter, kalem gibi hediyeler de almamlısınız. Evet kitap okumak harika bir şey. Sevgilinizin ya da eşinizin kitap okuyan biri olması süper. Ama bu hediyeleri şimdilik atın gitsin (atar). Başka zaman alırsınız bunları. Daha romantik düşünün.

Sevgililer günü için kadınlara ne alınır?

Ha mesela şey olur. Çok uzun zamandır aradığı bir kitap. Bir ilk baskı, bir hiçbir yerde bulunmayan ve onun ilgi alanına giren dergi serisi falan. Ama bunun yanında yine biraz romantiklik. Bir aşk dolu hediye daha lazım.

Çiçek, şeker, çikolata gibi hediyeler evet romantiktir ama sevgililer gününde bunlardan birini veya hepsini ona vermeyi düşünüyorsanız, ilişkinize son noktayı koyarsınız. Bunlar sadece ona alacağınız hediyenin yanında renklendirici olarak kullanılabilir.

Kadınlara Ne Hediye Alınır?

Ona vereceğiniz hediyenin üzerine kafa yorduğunuzu hissetmeli. Valentine kelimesi, Batı medeniyetlerinde hoşlanılan kişi veya sevgili anlamlarında da kullanılır. Yani onu düşündüğünüzü, ona değer verdiğinizi, onu çok sevdiğinizi gösterecek bir hediye bulmalısınız. Hadi beyler siz akıllı varlıklarsınız, yaparsınız güveniyorum size. O kadar da zor değil.

kadınlara ne hediye alınmaz

Kıyafet almayı mı düşünüyorsunuz? Eğer onun tam bedenini bilmiyorsanız bu fikirden de vazgeçin. Gerçi bilseniz de mağazaların kalıpları arasında fark olabiliyor. Alacağınız kıyafet bol olursa ‘ben bu kadar şişman mıyım ya aşk olsun’ der kavga başlar. Alacağınız kıyafet dar olursa ‘zayıfla da bunun içine gir mi demek istiyosun yani?’ diye trip atar, sevgililer gününüz mahvolur.

Bu yüzden hiç bu riske girmeyin ve ona kıyafet almayın. Ancak şöyle olabilir. Birlikte mağazada gördüğünüz, onun üzerine giyindiğinde cuk diye oturan o çok ama çok ama çok beğendiği kıyafeti o an almazsınız. Sonra sevgililer gününde bir renklendiriciyle birlikte verirsiniz. Ha bu bir seçenek olabilir, evet.

Fazla romantiklik iyi değil

Şimdi romantik olun romantik olun dedik ama ona çok duygusal bir şiir yazayım, ne bileyim çok romantik bir mesaj yazayım falan gibi fikirlere sakın kapılmayın.

Onu harika süper müthiş romantik bir yemeğe götürseniz, o da yine yetersiz kalır. Yaratıcı olun biraz.

Antik Roma’da 15 Şubat’ta bereket tanrısı Lupercus’un onuruna din adamları Roma sokaklarında koşturup herkese dokunar ve bereket dağıtırdı. Siz de onun kalbine dokunmalı ve aşkınızı daha da bereketlendirmelisiniz.

Ona değer verdiğinizi gösterecek bir hediye olmalı!

Size hayatınızın tüyosunu da vereyim. Sevgiliniz dedi ki ‘bu sene hediye almayalım birbirimize.’ Evet, bunu kararlaştırdınız. Ve bu karara uymak üzeresiniz. HAYATINIZIN HATASI OLUR! Hediye almamaya karar verdiyseniz bile, ona mutlaka ama mutlaka bir hediye almalısınız.

Ona alacağınız hediye büyük veya çok değerli bir şey olmak zorunda değil. Dediğim gibi, ona değer verdiğinizi gösterecek bir hediye olmalı.

kadınlara ne hediye alınır

Bakın iyice anlamanız için söylüyorum. Ona bu hediyeyi neden almamalıyım diye düşündüğünüzde vereceğiniz cevaplar : çünkü romantik değil, çünkü bu onun değil benim daha çok işime yarar çünkü bu onu değerli hissettirmez, çünkü bu geçici bir şey uzun süre kullanamaz, çünkü üzerinde düşünmeden yola görüp de almışım gibi çünkü bu ona sevgimi ve ona verdiğim değeri göstermez. Bunları düşünün.

Hediye almak istediğiniz kadın 35 yaşından büyükse ona kolajen takviyesi alabilirsiniz. Size dualar eder, emin olun :)

Biliyorum işiniz zor ama yapacak bir şey yok. İlişkiler doğası gereği zor ve bol bol üzerine düşünmeyi, saksıyı çalıştırmayı gerektiriyor.
Haydi bakalım hediye seçiminde size kolay gelsin. Eğer aldığınız hediyeyi çok beğenirse buraya yazın da diğer beylere de fikir olsun :)