Koronavirüs Covid-19 Acaba Uzaylı Mı?

koronavirüs covid-19

Tarihte pek çok salgın hastalık ortaya çıktı. Bunlar arasında veba salgını, çiçek salgını, iskorbüt salgını gibi binlerce insanı öldüren virüsler geldi geçti.

Bu salgınlardan sonra dünyada çok büyük değişimler oldu. Gerek politik, gerek ekonomik olarak. Hatta bu salgın hastalıklar savaşların kaybedilmesine sebep olup dünya tarihini değiştirdi.

Tıpkı kapitalizmin artık çıldırdığı bir dönemde gelen koronavirüs covid-19 gibi, diğer salgın hastalıklar da hep insanlar çığrından çıkmaya başladığında meydana geldi. Bu da akıllara bir soruyu getiriyor.

Diğer salgın hastalıklar gibi acaba koronavirüs de uzaylı mı?

Belki de insanlara ‘durun bir dakika, kendinize gelin!’ demek için uzaydan gelen bir virüstür koronavirüs de.

Dünyaya ve insanlığa çeki düzen vermek için geliyor olabilir bu salgınlar. Şu anda hiçbir güç koronavirüsten daha güçlü değil. Hiçbir devlet, hiçbir siyaset insanı veya hiçbir otorite. Dünyanın hakimi gibi, evrenin kralı gibi herkesten üstün bir şekilde herkesi eve kapatmış durumda.

Covid-19 pek çok insanı öldürdü ve bazılarına canlarının kıymetini bir kez daha hatırlattı. Kimileri sosyal medyada gördüklerine ağlamak, kızmak, üzülmek ile yetinirken, kimileri halk için dünya için neler yapılabilir bunları düşünmeye, konuşmaya başladı. Bazıları evini hiç temizlemediği kadar temizledi, neredeyse temizlik delisi oldu. Hatta bazıları el yıkaması gerektiğini yeni öğrendi. İnsanlığa başka şeyler de hatırlattı koronavirüs salgını. Videoda çok güzel bir şekilde tüm bunlar anlatılmış, izlemenizi tavsiye ederim.