Sevgilimin Kankasına Aşık Oldum!

kankaya aşık olmak

O kadar erkek varken gittim sevgilimin kankasına aşık oldum. Onun en yakın arkadaşı, en iyi dostu ve ben sevgilimle birlikteyken onun da bizim yanımızda olmasından çok hoşlanıyorum. Hatta onu süzüyorum. Onu düşünüyorum. Onunla ilgili hayaller kuruyorum. Sevgilimle mutsuz değilim ama nereden çıktı bu kankaya aşık olmak?

Böyle fikirleriniz varsa, hiç üzülmeyin yalnız değilsiniz. Sizin gibi erkek arkadaşımın kankasına aşık oldum veya kız arkadaşımın kankasından hoşlanıyorum diye düşünen pek çok kişi var. Çünkü bu normal bir şey. Neden mi? Buyrun birlikte bakalım.

Kankaya aşık olmak

Aslında çoğu kişinin başına geliyor. Pek çok kişiden duydum ‘kankama aşık oldum‘ diye ya da ‘sevgilimin kankasına aşık oldum‘ diye. Yani kadın erkek ilişkilerinde normal bir şey aslında bu.

İster kendi kankana aşık ol, ister sevgilinin kankasına aşık ol, öncelikle bu ikisinin de çok normal bir durum olduğunu bilmelisin. Panik yapma ve sakince durum değerlendirmesine git.

Neden sevgilim yok isimli yazım da ilgini çekebilir.

Kankaya aşık olmak, korkulu rüya haline getirilecek bir şey değil. Umarım şimdi biraz için rahatlamıştır ve eskisi kadar suçluluk hissetmiyorsundur.

2 Yorum

Comments are closed.