Neden Kafama Göre Birini Bulamıyorum?

kafama göre birini bulamıyorum yok

Neden istediğim gibi biri yok? Aradığım aşkı bulamıyorum. Kafama göre birini bulamıyorum? Aşkı bulamıyorum, aşık olamıyorum, sevgilim yok diyenlere 8 maddeyle çözüm!

Detaylarını resme tıklayıp izleyebilirsiniz fakat maddeleri sırasıyla saymak gerekirse, hepsi de birbirinden geçerli gerçekten. Çünkü insan çoğu zaman bana göre biri yok, istediğim gibi birisi yok diyor. Bunu ben de çoğu zaman söylüyorum. Daha doğrusu söylüyordum. Şimdi artık fikirlerim biraz daha değişti.

Kadın erkek ilişkileri aslında düşünüldüğü kadar kolay değil. Bu yüzden hem kadınlar hem de erkekler kafama göre birini bulamıyorum diyor. Peki bu ‘kafaya göre biri’ nerede saklanıyor?

Neden istediğim gibi kafama göre biri yok?

Hemen maddelere geçelim ve bölüm bölüm hepsini yazalım detaylarını da videodan izleyebilirsiniz. İstediğim gibi, kafama göre biri yok diyorsanız yapmanız gerekenler veya bunun sebepleri şunlar olabilir :

  1. çok fazla seçici olmak
  2. ihtiyaç içinde olmak
  3. müsait ortam olmaması
  4. yanlış seçim yapmak
  5. kendini tanımamak
  6. özgüveni düşük olmak
  7. al gülüm ver gülüm kuralı
  8. geçmişe takılı kalmak

Tüm bu maddeler harika ipuçları içeriyor. Ve neden kafama göre bir aşk bulamıyorum sorusunu çok güzel bir şekilde cevaplıyor. Artık siz de kafama göre birini bulamıyorum, yok işte! demeyeceksiniz.