Neden Benim Sevgilim Yok?

neden sevgilim yok

Neden hala yalnızım? Neden benim sevgilim yok? Herkesin sevgilisi oluyor benim neden sevgilim olmuyor diye düşünenlere ilaç gibi gelecek bir video paylaşıyoruz bu yazımızda.

Kimler kimler yuva kuruyor ben niye kuramıyorum diye sorduğunuz zamanlar oluyor mu? Niye sevgilim yok? Sevgilim olması için ne yapmalıyım? Her şeyi yapıyorum ama bir türlü sevgilim olmuyor. Bunun sebebi aslında hiç de düşündüğünüz gibi değil. İzleyin de görün :)

Neden sevgilim yok? Neden olmuyor?

neden sevgilim yok

Herkes hayatını paylaşacak, kendisine yoldaş olacak bir sevgili ister. Bu çok normal. Kadın erkek ilişkileri tüm dünyada, insanlık var olduğundan beri var. Kadınları anlamaya çalışan erkekler ve erkekleri anlamaya çalışan kadınlar çok uzun yıllardır hep aynı şeyleri yaşadılar.

Kadın erkeği tamamlar, erkek de kadını. Ama bazen bazı şeyler bir türlü olmaz. Herkesin sevgilisi var neden benim sevgilim yok diye düşünüyor olabilirsiniz. Ben her şeyi yapıyorum ama bir türlü sevgilim olmuyor. Neden acaba?

İnsan elbette birlikte elele dolaşmak, dertleşmek, bir kahve içmek istiyor. Yeri geldiğinde gülmek yeri geldiğinde birlikte ağlamak istiyor. Güvenebileceği sevebileceği birinin hayatında olmasına ihtiyaç duyuyor. Bu gayet normal bir şey.

Ama bazen insan farkında olmadan, kendisine çok iyi yapıyormuş gibi gelen bir şeyi aslında çok kötü yapıyor olabiliyor. Ya da eksik bir şekilde yapıyor olabiliyor. Yani insanın kendisini objektif bir şekilde sorgulaması ve kendine dışarıdan bakması gerekebiliyor.

Artık neden benim sevgilim yok diye düşünmenize gerek kalmayacak. Bu bilgiler çok güzel ve ufkunuzu açacak türden. Sağlıklı ilişkiler yaşamak için, kadın erkek ilişkileriyle ilgili bilgi edinmekten çekinmemek gerek. En kısa sürede sevgili edinmeniz dileğiyle :)