TTO Thermal Diş Macunu

tto thermal diş macunu yorumlar

Organik diş macunu kullanmaya başladığımdan beri değişik markalar deniyorum. Ve son olarak TTO Thermal diş macununu kullandım. Size bu diş macunuyla ilgili yorumlarımı yapmak istedim. Böylece alıp kullanmak isteyen olursa bir ön fikri olsun dedim.

TTO Thermal diş macununun içinde tea tree oil ve sea buckthorn oil var yani bu diş macunu çay ağacı yağı ve yalancı iğde yağı içeriyor. Peki bunlar ne işe yarıyor?

Bir diş macununun içinde çay ağacı yağı varsa o diş macunu ağız içindeki bakterilerle iyi bir şekilde savaşıyor demektir. Bu macunla birlikte bir de bambu diş fırçası kullanırsanız, bakteriden eser kalmaz.

Yalancı iğde ise kalp sağlığından karaciğer sağlığına kadar ve cilt problemlerinin yatıştırılmasında kullanılıyor. Hatta artık pek çok el veya yüz kreminde de yalancı iğde kullanılmaya başlandı.

TTO Thermal diş macunu hakkında yorumlarım

TTO Thermal diş macunu

Ben bu diş macunundan önce başka bir organik diş macunu kullanıyordum. Bununla değiştirmiş değilim, ara sıra yine hem onu hem bunu hem de diğer temiz içerikli organik diş macunlarını kullanmaya devam ediyorum.

Bir başka tercih için Splat ultracomplex hassas dişler için beyazlatıcı diş macunu tavsiye ederim.

Organik diş macunu

Çünkü diş macunlarının hepsinde farklı içerikler var tıpkı kremlerde, serumlarda olduğu gibi. Cildimin veya dişlerimin değişik ihtiyaçlarını gidermek için tek ürüne bağlı kalmıyorum. Size de bunu tavsiye ederim.

TTo Thermal diş macunu fiyat olarak piyasadaki diğer organik diş macunlarına nazaran biraz daha pahalı fakat ben bir hafta kullanımda dahi memnun kaldım.

tto thermal çay ağacı organik diş macunu

TTo Thermal diş macunu yorumlarıma gelince; ilk fark edeceğiniz şey, özellikle market diş macunundan buna geçiş yaparsanız : köpürmüyor! Evet, ağzınızın içinde o klasik diş macunu köpürmesi oluşmuyor ki bu sağlıklı bir şey aslında.

Naneli diş macunu değil, yani kullandığınızda köpürmeyen ve tadı olmayan bir diş macunu ile karşı karşıya olduğunuzu fark edeceksiniz.

Ürün 75 gr yani sabah ve akşam bir kez kullandığınızda yaklaşık bir ay kadar gidiyor. Özellikle dişlerde oluşan plakları temizlemek ve ağız kokusu sorununa çözüm arayanlar için kesinlikle tavsiye ederim.