Splat aromatherapy diş macunu kullanmalı mıyım?

Splat aromaterapi diş macunu

Hangi diş macununu kullanıyorsunuz? Diş macunu seçerken neye dikkat etmeliyim diye düşünüyor musunuz siz de? Ben açıkçası sürekli aynı macunu kullanmak yerine farklı diş macunlarını tercih ediyorum.

Gratis indirimlerinin birinde satın aldığım çeşit çeşit Splat marka diş macunlarından ilk denediğim Aromatherapy diş macunu oldu. Satın alırken tamamen ‘bir de bunu deneyeyim’ diye aldım. Diğer diş macunları hakkındaki yorumlarımı da başka yazılarda paylaşacağım fakat şimdi Splat aromatherapy diş macununa bakalım.

Splat aromatherapy diş macunu hakkındaki yorumlarım

Splat professional olarak geçen bu diş macunu florid içermeyen diş macunlarından biri, ki bu çok önemli. Ananas ve papaya enzimleri, dişlerde plak oluşmasını önlüyor.

Splat aromatherapy diş macunu

Üstünde de yazdığı gibi all night care, yani özellikle gece kullanımı için önerilen bu diş macununu ben de bu şekilde kullanmaya başladım. Yaklaşık bir aydır da dişlerimi bu diş macunuyla fırçalıyorum.

Ağız bakımı da tıpkı cilt bakımı gibi önemli. Kullanılan diş macunu ve diş fırçası da özenle seçilmeli.

Splat aromatherapy diş macunu kullanmalı mıyım?

Şimdi gelelim Splat aromatherapy diş macunu kullanmalı mıyım? sorusunun cevabına. Splat aromatherapy diş macunu dişleri bakterilerden korumakla birlikte, içeriğindeki bazı rahatlatıcı yağlar sayesinde sizi stressiz bir uykuya da hazırlıyor.

Bu diş macununu indirimde yakalarsanız mutlaka alıp deneyin bence. Ayrıca bambu diş fırçası ile birlikte kullanmanızı kesinlikle tavsiye ederim.

Ben hatta iki üç tane almayı düşünüyorum. Çünkü tadı da çok güzel. Diş macunu gibi bir tat bırakmıyor ağzınızda. Sanki bir meyve yemişsiniz gibi hissediyorsunuz. Splat aromaterapi diş macununu tavsiye ederim.