Splat Ultracomplex Diş Macunu İnceleme Ve Yorumlar

Splat ultracomplex hassas dişler için beyazlatıcı diş macunu

Splat Ultracomplex bio-active toothpaste (biyoaktif diş macunu) yeni gözdem. Bu yüzden size hemen bir inceleme ve yorumlar yazısı yazmak istedim. Özellikle hassas diş ve diş etlerine sahipseniz kullanmanız gereken diş macunu bu!

Hangimiz Gratis’e gittiğinde diş macunu reyonuna uğrayıp bir adet Splat almıyoruz ki? Benim için bir klasik bu. Hatta size daha önce Splat aromatherapy diş macunu yazısı da hazırlamıştım. Çünkü ondan da çok ama çok memnun kalmıştım.

Splat kullananlar kendileri için uygun bir tane mutlaka bulur bence. Çünkü hem çeşitler iyi hem de dişle ilgili spesifik sorunları hedef alan ürünleri var.

Splat ultracomplex hassas dişler için diş macunu

Tam olarak ismi Splat ultracomplex total care and whitening for sensitive teeth yani hassas dişler için beyazlatıcı etkili ve tam korumalı diş macunu. Şimdi soracaksınız dişleri beyazlatıyor mu diye.

Ben dönüşümlü olarak Splat white plus ile birlikte kullandığım için, bu ne kadar beyazlatıyor emin olamıyorum. Çünkü white plus ciddi anlamda dişleri bembeyaz yapıyor. Bu ürünü dönüşüme eklememin sebebi tadının ve dokusunun çok yumuşak olması.

Siz nasıl tercih ediyorsunuz bilmiyorum ancak ben bol naneli veya aromalı macunları sevmiyorum. Hafif bir nane veya karanfil kokusu güzel, özellikle gündüz kullanmak için ama gece tercih etmiyorum. Hem bu yüzden hem de farklı etkileri aynı dönemde yaşamak için genelde böyle dönüşümlü kullanıyorum.

Splat hassas dişler için bu güzel ürünü çıkartmış. Diş eti kanaması, dişlerde hassaslık, leke gibi sorunlarınız varsa çok yumuşak dokusuyla bu ürün bence tam size göre. Şimdi içeriğine geçelim.

Splat ultracomplex içerik

Splat ultracomplex diş macunu içerik açısından da tabii ki Splat kalitesinden dolayı yine çok güzel. İçinde hidroksiapatit, potasyum, bisabolol, çinko iyonları var ve florür içermiyor.

Splat ultracomplex diş macunu içeriği

Eğer “ben florürsüz doğal güzel ve etkili bir diş macunu arıyorum bana ne tavsiye edersin” diye sorarsanız “özellikle de beyazlatıcı etkisi olsun ve dişlerim hassas” derseniz, bundan başkasını önermem.

Yani hem bakım yapıyor hem de aynı anda beyazlatıyor. Ben bundan başka daha ne isterim :) Dediğim gibi yorumlar ve inceleme yazısını bir an önce hazırlamak istedim çünkü yaklaşık on gündür kullanıyorum ve çok hoşuma gitti.

Bu arada ben gördüğünüz gibi bambu diş fırçası kullanıyorum. Diş aralarına pek iyi girdiğini düşünmüyorum. Biraz daha uzunlu kısalı bir fırça bulursam onu almayı düşünüyorum. Bunun zaten gördüğünüz gibi kullanım süresi doldu.

Tabii ki onu çöpe atmak yerine tıpkı eski cam kavanozla ne yapılır yazımda anlattığım gibi diş fırçasıyla neler yapılır yazımdaki şeyleri yaparım.

Ürün değerlendirme ve puanlama

Şimdi sıra geldi Splat ultracomplex diş macunu için ürün değerlendirme ve puanlama yapma kısmına. Tahmin edeceğiniz gibi bu noktada ful çekecek.

Kokusu : 10/10 (naneli sevmiyorsanız)
Dokusu : 10/10
Kullanım kolaylığı : 10/10
Etki : 10/10
Fiyat : 8/10 (indirimdeyken iyi)
Tekrar alır mıyım? : Evet

Splat ultracomplex diş macunu kullananlar da eminim benim gibi memnun kalıyordur. Tabii ki etki için en az 10 gün sabah akşam kullanmanızı öneririm. Özellikle beyazlık etkisi için.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.