Ünlüler Yaşlansaydı Nasıl Gözükürlerdi?

ünlüler yaşlansaydı

Artık aramızda olmayan ünlüler yaşlansaydı nasıl gözükürlerdi acaba? Bir fotoğraf şirketi ünlülerin yaşlı hallerini yapmış.

Hiç merak ettiniz mi mesela Bob Marley, Elvis Presley veya Kurt Cobain hala yaşasaydı nasıl yaşlanırlardı? Şu anda yaşlanmış halleriyle nasıl görünürlerdi? Phojoe isimli fotoğraf düzenleme şirketi bunu düşünmüş. Birlikte bakalım :)

Ünlülerin yaşlanmış halleri

Bob Marley yaşlansaydı böyle gözükecekti. 1981 yılında vefat eden Bob Marley, Is This Love, Jamming, Sun Is Shining, No Woman No Cry isimli şarkılara can veren unutulmaz isimdi.

Bob Marley

1994 yılında vefat eden, Smells Like Teen Spirit, Something In The Way, Come as You Are isimli şarkılara can veren Kurt Cobain yaşlansaydı böyle gözükecekti.

kurt cobain yaşlı hali

1983 yılında aramızdan ayrılan Karen Carpenter, Top of the World, Yesterday Once More, We’ve Only Just Begun gibi şarkılarla bilinen şarkıcı, davulcu ve söz yazarıydı. Ünlüler yaşlansaydı nasıl gözükürdü, işte Karen böyle gözükürdü.

karen carpenter yaşlı hali

Ünlüler yaşlansaydı nasıl gözükürlerdi? Ünlülerin yaşlanmış halleri

1978 yılında aramızdan ayrılan Keith Moon, The Rock grubunun efsanevi davlcusuydu. Yaşlansaydı şimdi böyle gözükecekti.

keith moon yaşlansaydı

Bobby Darin 1973 yılında öldü. Söz yazarı, oyuncu ve şarkıcıydı. Splish Splash şarkısıyla birlikte albümü 1 milyonun üzerinde satmıştı. 37 yaşında çok genç öldü.

bobby darin yaşlansaydı

Dennis Wilson 1983 yılında öldü. Ama yaşasaydı o da buradaki ünlülerin yaşlı halleri listesinde bu fotoğraftaki gibi olacaktı.

dennis wilson ünlülerin yaşlı halleri

Ünlülerin yaşlanmış halleri böyle olacaktı

Bir efsane Jimi Hendrix. 1970 yılında öldü. O sadece bir şarkıcı değil aynı zamanda siyahi olmasından dolayı kültürel bir ikondu. Purple Haze ve Hey Joe isimli şarkılarıyla unutulmaz oldu.

jimi hendrix kimdir

Ünlülerin yaşlanmış halleri böyle olacaktı. Özellikle 1977 yılında ölen Elvis Presley yaşlansaydı nasıl gözükürdü çok merak ediyordum. İşte bu şekilde gözülecekti. Love Me Tender, Jailhouse Rock, Heartbreak Hotel gibi şarkılara can vermiş olan efsanevi isim.

ünlüler yaşlansaydı

Sıra geldi aynı dönemin efsanelerinden birine daha. Janis Joplin’i duymamış olanlar çok şey kaybederler. 1970 yılında ölen şarkıcı ve söz yazarı hem asi hem de çok zarif biriydi. Me and Bobby McGee, Piece Of My Heart, Mercedes Benz gibi şarkılara hayat vermişti. Janis Joplin yaşasaydı şu anda böyle görünüyor olacaktı.

janis joplin eski ünlüler

1980 yılında ölen John Lennon, efsanevi The Beatles grubundaydı. Imagine, Hey Jude, Woman gibi şarkılarını bilmeyen yoktur.

john lennon yaşlı

Ünlülerin yaşlı hallerine siz de benim kadar şaşırdınız değil mi? En karizma da John Lennon olmuş bence. Siz ne dersiniz?