Sleek Twist Up Küçük Gözler İçin Göz Kalemi

Sleek göz kalemi

Sleek Twist Up küçük gözler için göz kalemi kullanmaya başladım ve size şunu söylemek isterim. Gözleriniz küçük mü? Gözlerinize kalem çekmek çoğu zaman bir dert haline mi geliyor? Size güzel bir haberim var.

Küçük gözler veya düşük göz kapağı için ve hatta üzgün gözler için tavsiye edebileceğim bir ürün Sleek Twist Up Eye Pencil.

Gözüme far da sürsem, pudra da sürsem göz kalemim bir süre sonra göz kapağıma bulaşıyordu. Çünkü göz kapaklarım düşük ve likit eyeliner kullandığımda bu sorunu hep yaşıyordum.

Sleek’in kullanımı rahat

Sleek göz kalemi likit değil ve ince bir şekilde sadece göz kapağının bittiği yere sürdüğünüzde, toplam bir saniyede gözleri büyük gösteren makyaj yapmış oluyorsunuz.

sleek göz kalemi

Sleek Twist Up göz kaleminin değişik renkleri de var ben siyah olan yani Midnight olarak geçen rengini kullanıyorum.

Sleek Twist Up küçük gözler için göz kalemi tavsiyesi

Gözleriniz açık renkse, açık tonlarda bir Sleek Twist Up göz kalemi kullanmanızı tavsiye ederim. Göz kalemini fark gibi göz kapağına dağıtabilirsiniz. Göz makyajı nasıl yapılır isimli yazımızdan detaylara bakabilirsiniz.

Gözleriniz küçük değilse de elbette yine Sleek göz kalemi kullanabilirsiniz ve hatta gayet kalın bir çizgi çekip makyajın hakkını verebilirsiniz.

Göz kalemi nasıl sürülür?

Göz kalemini, göz çevresi kremini sürdükten sonra far üstüne sürülür. Göz kapağını pudralayarak sürerseniz bulaşma yapmaz. Olabildiğince göz dibine ve ince sürerseniz gözleriniz daha büyük gözükür.

göz kalemi nasıl sürülür

Herkesin göz şekli ve büyüklüğü farklıdır, o yüzden size uygun olan şekilde göz makyajı yaparsanız gözleriniz daha belirgin ve güzel olur. Gözleriniz sevin çünkü onlar kalbin aynasıdır!

Sleek Twist Up göz kaleminin bence tek kötü yanı ucunun biraz fazla yuvarlak olması ve zaman geçtikçe de ucunu açamadığımız için sivriliğinin iyice gitmesi.

Fakat zaten ince bir şekilde tüm gözüme çekmiyorum kalemi. Sadece göz uçlarıma sürüyorum o yüzden, tüm göz için özellikle düşük gözlerde veya şiş gözlerde, tüm göze sürmek için ince uçlu bir kalem kullanılabilir.