Uzak Mesafe İlişkide Yapılacak Aktiviteler

Uzak mesadeli ilişkilerde yapılacak aktiviteler

Uzak mesafe ilişkide yapılacak aktiviteler hem birlikteliği hem de duyguları canlı tutmaya yarar. Uzaktan ilişkide zorluklar da var ama neler yapılır diye soranlar için bir liste hazırlamak istedim.

Kadın erkek ilişkileri kategorisinde size faydası dokunacağını düşündüğüm yazılar hazırlıyorum ve bu yazıları artırmam gerektiği konusunda sizde istekler ve yorumlar alıyorum. Bugün, sıkça yaşanan uzak mesafe ilişkileri ile alakalı olarak bu yazıyı hazırlamak istedim.

Artık internet çağındayız ve sosyal medya kullanmayan kimse yok. İnsanlar yüzyüze de tanışıyor ama “internetten tanıştık ve aşık olduk” diyenler de çok. Hatta internetten tanışıp evlenmek de artık mantığa aykırı gelmiyor.

Uzak mesafeli ilişkide birlikte neler yapılabilir?

Her ne kadar kısıtlayıcı gibi gözükse de uzak mesafeli ilişkide birlikte neler yapılabilir dediğimizde listede çok güzel şeyler yer alıyor. İşte uzak mesafeli ilişkide birlikte yapabileceğiniz 10 şey!

  • Birlikte film izlemek
  • Online oyun oynamak
  • Online test çözmek
  • Paket yollamak
  • Ona şehri gezdirmek
  • Mail ve mektup yollamak
  • Birlikte kitap okumak
  • Ona çiçek yollamak
  • Birlikte egzersiz yapmak
  • Birlikte online bir eğitime katılmak

Aslında birlikte online olarak da yapabileceğiniz şeyler çok fazla. Mesela kameraları açıp birlikte temizlik yapmak, cilt bakımı yapmak, yemek yapmak, saç bakımı yapmak ve egzersiz yapmak gibi. Bunun dışında aynı anda aynı filmi izlemek, aynı kitabı okumak, aynı online eğitime katılmak da iyi seçeneklerden bazıları.

Uzak mesafe ilişkide yapılacak aktiviteler

Ten tene değmeden aşk olmaz” diyenlerin sayısı çok. Haklı da olabilirler. Ancak sevdiğiniz kişi bir süreliğine başka bir şehirde veya ülkede yaşamak zorunda kalmış olabilir. Ya da farklı ülkeden, şehirden biriyle tanışmış ve ondan hoşlanmış olabilirsiniz. Online flört ile başlamış olan ilişkiniz bir süre daha böyle gitmek durumunda kalmış olabilir.

Uzaktan ilişkide neler yapılır

Elbette yüzyüze yaşanan aşk ile uzaktan yaşanan aşk arasında fark var. Onun yerini tutamaz. Ama bu süreyi kolaylaştırmak için uzak mesafe ilişkide yapılacak aktiviteler çok iyi çözüm olabilir.

Daha önce uzak mesafe ilşikisi nasıl yürütülür diye bir yazı yazmıştım, onu da okumanızı mutlaka tavsiye ederim. Her ne kadar online bir şekilde aşk yaşayabilsek de, bir noktada bu kişinin gerçekten var olduğunu hissetmek isteriz. İşte burada devreye listedeki diğer maddeler giriyor.

Yani ona mektup yollamak, mail göndermek, paket yollamak, çiçek yollamak gibi maddeler. Kameranızı açıp ona yaşadığınız şehri de gezdirebilirsiniz. Oraları birlikte geziyormuşsunuz gibi oyapabilirsiniz.

1 Comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir