Uzak Mesafe İlişkisi Yürür Mü? Nasıl Yürütülür?

uzak mesafe ilişkisi

Uzaktan ilişki olur mu? Uzak mesafeli ilişki nasıl yürütülür? Ayrı şehirlerde veya başka ülkeden bir şekilde ilişkiye başlamış olanların işini kolaylaştıracak harika ipuçları.

Artık internet çağındayız, insanlar daha çok içe kapandı. Ve her şeyi online olarak halletmeye çalışıyor. Sanal ortamlarda tanışıyor, aşk yaşıyor, seviyor, mutlu oluyor, şaşırıyor, üzülüyor. İnternetten ilişki yaşıyor. Uzak mesafe ilişkisi yaşayanlara tavsiyeler.

Uzak mesafe ilişkisi yürür mü?

Uzak ilişkiler hakkında tecrübe ve düşünceleriniz

Ben de bir kez uzak mesafe ilişkisi yaşamıştım düşüncelerimi ve tecrübelerimi anlatayım. Uzak mesafe ilişkisinde sorunlar oluyor. Bunlardan bazıları emin olamamak. Yani söylediği şeyler ne kadar doğru emin olamıyorsun. Bazen ortadan kayboluyor bulamıyorsun. Ve saat farkından dolayı da aramak istediğinde bazen arayamıyorsun.

Uzak mesafe ilişkisi nasıl yürütülür?

Uzak mesafe ilişkisinde özellikle saat farkını göz önünde bulundurmak gerekiyor. Ve kıskanç olmamak lazım kesinlikle yoksa insan kafayı yer. Gerçi ilişki danışmanının da videoda anlattığı gibi ‘aldatacak olan her yerde aldatır‘ ama insanın yine de aklı kalıyor. Ve birlikte yemek yemek istiyorsun, sinemaya gitmek istiyorsun. Bunları yapamıyorsun yani benim tecrübelerime göre en büyük sorun bunlar oluyor. Bu durumda uzak mesafe ilişkisi nasıl yürütülür diye sorarsanız çok zor gerçekten ve bence gerek de yok.