Evlenmek İstemeyen Erkeğe Nasıl Davranmalı?

evlenmek istemeyen erkek

Ben evlenmek istiyorum ama erkek arkadaşım evlenmek istemiyor diyorsanız veya sevgilimi evlenmeye nasıl ikna ederim diyorsanız bu yazı tam size göre.

İlişki bir süredir devam ediyor, niyetiniz ciddi, onu seviyorsunuz ve evlenmek istiyorsunuz. Fakat erkek arkadaşınızın hiç o taraklarda bezi yok. Konu açıldığında kapatıyor veya geçiştiriyor. Ya da her seferinde bir şekilde cevap veriyor ama ortada aksiyon yok. Bu durumda nasıl davranılmalı?

Evlenmek istemeyen erkek nasıl ikna edilir? Erkeğe nasıl davranılmalı?

evlilik yüzüğü alyans

Bu konuda dikkatli davranmak gerekir çünkü hata yaparsanız erkek daha çok kaçabilir. Erkekler genellikle pek sorumluluk alma taraftarı değildir bu yüzden kadınlardan çok erkekler evlilikten kaçar.

Erkek neden mesaj atmaz?

Elbette zorla güzellik olmaz ama erkek evliliğe nasıl ikna edilir? Evlenmek istemeyen erkeğe nasıl davranılır soruları için çok da iyi bir kaç teknik ve taktik var. Şimdi birlikte bunlara bakalım.

Buradaki taktikleri evlenmek istemeyen erkeği evliliğe kolayca götürebilirsiniz. Yeter ki sabırla sakince bu taktikleri uygulayın.

Evlenmek istemeyen erkek elbette inatçı bir şekilde diretiyorsa, o kişinin doğru kişi olmadığını da göz önünde bulundurmakta fayda var.

Evlilikte kadınlar erkeklerden ne ister? yazım da ilginizi çekebilir.

Birlikte çok mutlu oluruz

2000’lerde kadın erkek ilişkilerinde oldukça büyük değişiklikler oldu. Nedenini bilmiyorum ancak doğada bile erkekler kadınların peşinden koşarken, artık kadınlar erkeklere ısrar ediyor.

Birlikte çok mutlu oluruz inan diye erkekleri ikna etmeye çalışmak aslında oldukça saçma bir davranış biçimi. Bunu bizim değil, onların yapması gerek.

Erkek parası nasıl yenir?

Kadın, kendi değerinin bu kadar azaltılmasına, kendisinin bu kadar isimsizleştirilmesine karşı durmalı, öyle değil mi. Kadın değerlidir, üretendir, medeniyettir.

Belki de özgüven kırıklığı bunun temelinde yatan sorunlardan biridir. Yaşı daha genç olan bir kadınla, daha olgun bir kadını yan yana getirdiğinizde bu durum biraz daha açığa çıkar.

Genç olan “onunla birlikte çok mutlu oluruz, bunu neden anlamıyor? ben onun için doğru kişiyim, ne olur benimle evlense” gibi konuşuyor.

Diğer kadın ise “erkeklerin hepsi aynı. onun ne farkı var. kendini ağırdan sat. bu kadar yüz verme” diyor. Tecrübe ve özgüven, insanı bakın ne kadar olgunlaştırıyor. Evlenmek istemeyen erkeğe kapıyı göstermek en iyisi.