Birbirinden İlginç Çam Ağacı Modelleri

ilginç çam ağacı modelleri

Bu çam ağacı modellerini mutlaka görmeniz gerek! Hepsi birbirinden ilginç. Bazıları çok yaratıcı bazıları ise komik tasarımlara sahip.

Yılbaşı için çam ağacı süslemesi veya çam ağacı dekorasyonu yapmak isteyenler için çok ilginç fikirler verebilir. Ve sizin çam ağacınız müthiş bir ilgi toplayarak, yılın çam ağacı seçilebilir.

ilginç ağaç modelleri

Sadece metalik renkteki top süslerden oluşan bu ağaç oldukça ilgi çekici öyle değil mi?

tuhaf ağaç modelleri

İstediğiniz her şeyle bir çam ağacı yapabilirsiniz. Bunun içine testere, araba lastiği ve hatta kitap da dahil. İlginç çam ağacı tasarımlarında sınır yok!

lastik ağaç

İlginç çam ağacı modelleri

Hayal gücünde sınır yok. İstediğiniz her şeyle istediğiniz her şeyi oluşturabilirsiniz. Yılbaşı gibi özel zamanlar, insanın yaratıcılığını daha da çok ortaya çıkartıyor. Kalabalık yılbaşı kutlamaları gibisi var mı?

Bu arada yılbaşında sevgiliye ne hediye alınır isimli yazım da ilginizi çekebilir.

Kitaplar ağaçlardan geliyor peki kitaplar ağaca dönüşebilir mi? Elbette işte böyle. Kitaplardan ağaç yapabilirsiniz.

kitap ağacı

Hatta isterseniz sebzelerden, boş pet şişelerden ve evde yetiştirdiğiniz çiçeklerden bile çam ağacı tasarımı yapabilirsiniz.

Vejeteryanlar için yeni yıl

sebze ağacı

Dedim ya hayal gücünde sınır yok diye. Arabanın tozlu camlarında sanat yapanlar mı ararsınız, saçlarla yapılan ilginç çizimler mi sorarsınız. Hepsi insana özgü harika.

ışık süslemeli çam ağacı modelleri

Tabii yeni yıllara ağaç kesilmesine destek vermemek girmemek gerek o yüzden yapay ağaç kullanmak gerek. Ve o ağacı dilediğiniz gibi süslemek, ona gönlünüzden koptuğu gibi tasarımlar yapmak size kalmış.

çılgın çam ağacı modelleri

Çılgın çam ağacı modelleri

Mavi çam ağacı isterseniz de böyle bir tasarım yapabilirsiniz. Sonuçta çam ağacı tasarımı ve çam ağacı süslemelerinde özgürsünüz. İstediğiniz kadar çılgın tasarımlar yapabilirsiniz.

ışıklarla ağaç nasıl yapılır

Çam ağacınız yoksa da üzülmeyin çünkü sadece ışıklarla da böyle bir çam ağacı yapabilirsiniz.

ilginç çam ağacı modelleri

Ya da böyle minimal bir çam ağacı da hazırlayabilirsiniz. Sadece bir kaç led ışık, herhangi bir şeyden çam ağacı yapmanızı sağlayabilir.

Yeni yılda her şeyin gönlünüzce olmasını dilerim :)