Kadınlar Alışveriş Yaparken Erkekler Ne Yapıyor?

erkekler mağazada ne yapıyor komik resimler

Alışverişe karısıyla ya da sevgilisiyle birlikte çıkan erkeklerin neler çektiğini sadece onlar bilir. Bir ayakkabıya saatlerce bakan, aynı elbisenin 5 farklı rengini deneyen bir kadının yanında sabırla durmak her erkeğin harcı değildir.

Saatlerce bilgisayar başında veya ps başında oyun oynayabilecek sabra sahip olan erkekler, konu alışveriş olunca özellikle de kadın alışverişi olunca elbette sıkıntıdan patlıyorlar. Hanımlar, sevgililerinizi veya eşlerinizi alışverişe götürmeyin!

Alışveriş merkezlerinden erkek manzaraları

Kadınlarla birlikte alışverişe çıkan erkekler bakın ne yapıyor, ne hale geliyor.

erkekler alışveriş merkezinde

Erkekler alışveriş merkezinde resmen erkekler için hazırlanmış oturma yerinde oturup vakit geçirmeye çalışıyor.

erkekler alışveriş merkezinde ne yapıyor

Birlikte oturacak birilerini bulamayan bazı erkekler de sıkıntıdan ne yapacağını şaşırıyor :)

alışveriş erkekler

Yazık bu erkeklere. Kimi uyuyor kimi uğraşacak bir şeyler bulayım derken saçma sapan, o an ellerine ne geçerse onunla ilgileniyor.

erkekler avmde ne yapıyor

Kadınlar Avmde alışveriş yapıyor peki erkekler ne yapıyor?

Kadınla alışverişe çıkmak öyle her babayiğidin harcı değil tabii. Kadın aynı elbisenin 40 çeşidine 40 ayrı mağazada bakacak. Bir de üstüne onları deneyecek. Bir de üstüne soracak ‘nasıl, güzel oldu mu?’ diye. Cevap çok önemli de değil. Kendisi tatmin olana kadar denemeye devam…

O sırada erkek ne yapacak? Tabii ki çökmüş, bitmiş bir şekilde beklemeye devam…

erkekler kadınlar

Aslında iyi yanından bakacak olursak, kitap okumak için veya bir köşede oturup hayatın anlamını irdelemek için çok iyi bir fırsat :)

erkekler mağazada

Düşünün bir de cep telefonu falan çıkmadan önce erkekler mağazalarda ne yapıyordu? Belki de en iyisi uzak mesafeli ilişkidir :)

erkekler mağazada bekliyor

Evet, erkeklerin çeşitli bekleme pozisyonlarını görüyoruz :) Kimisi yerde, kimisi sandalyede. Kim bilir neler düşünüyorlar.

mağazada uyayan adam

Tabii avmlerde sadece oturup bekleyen erkekler yok. Bazıları da salıyor kendini uyuyor. Oh mis gibi de su akıyor yanda şırıl şırıl :)

alışveriş merkezindeki erkekler neler yapıyor

Hayır uyumayıp da ne yapacaksın, vakit geçmez. Bizde orucu uykuya tutturanlar gibi. Bunlar da beklemek yerine uyuyor.

erkek merdiveni

Bir alışveriş merkezinde merdiven varsa, orası erkekler için bekleme yeridir tabii ki. Sıralanın tek tek, hah çok güzel.

Alışverişi ya internetten yapmak lazım ya da kadın kadına alışverişe çıkmak lazım bence.

yatak mağazası

Bu abinin karısı bir yatak mağazasında ne kadar uzun süre kalınabilirse o kadar kalmış herhalde. Abi ayakkabılara varana kadar çıkartıp horul horul uykuya dalmış. Alo? Dişlerini fırçaladın mı abi?

Mağazadaki erkeklerin ortak noktası : Uyumak

mağazada uyudum

Düşünün alışveriş merkezinde kim bilir nasıl bir gürültü ve uğultu var ama erkeklerin zerre umurunda değil. Ne derece sıkılmışlar garibanlar.

oturarak uyumak

Hele oturarak uyumak en vahimi ya. Çantaya kapanıp dalmış gitmiş. Bir kahve iç de kendine gel amca.

komik erkek resimleri

Hah bak bu abi kendini rahata almış. Oh bacağı da atmış koltuğun üstüne. Uyu uyu, evindeymişsin gibi rahat rahat uyu.

komik erkekler

Ha ne o öyle uyumak, koltuklara yayılmak yok efendim merdivenlere dizilmek. Ne o öyle kendini bırakmak, salmak. Aha böyle hazır olda bekleyecek erkekler :)

bekleyen erkek

Bu amca da erkek arkadaşlarına, ben maça gidiyorum demiş. Kimse görmesin diye süpermarkette kenara saklanmış. Ah bu erkekler anca böyle kankalarına yalan söyler, artistlik yapalar. Karılarının yanında hanımcı olurlar. Elbette hanımcı olacaklar da sorun olan diğeri.

Kankalarının yanında da ‘karım ne derse o’ diyebilmek bence erkeği yürekli erkek yapar ne dersiniz.

erkek gibi erkek

Hah işte erkek gibi erkek ya. İdeal erkek böyle olur :) Alınmış olanların başında oturacak ve yeni alınacak olanları bekleyecek.

Erkeklerle alışveriş yapmak, onlarla mağaza mağaza dolaşmak gerçekten zor. Bu iş erkeklere göre değil hanımlar bunu kabul edelim ve beyleri buna hiç zorlamayalım bence. Herkes rahat etsin :)

1 Comment

Comments are closed.