Bir Erkeğin Veya Kadının Sevmediği Nasıl Anlaşılır?

erkeğin kadının sevmediğni gösteren belirtiler

Erkeğin veya kadının sevmediği aslında kolay bir şekilde anlaşılır. Bazı davranışları onun sevmediğini net bir şekilde gösterir.

Bazen acaba beni gerçekten seviyor mu? diye şüpheye düşeriz ve bir türlü emin olamayız. Özellikle ilişkinin içindeyken duygularımız ağır bastığı için bazı ipuçlarını görmekte de zorlanırız.

Şüphelenmek – Seni sevmediğini gösterir

Nasıl sevgili bulunur dedik ve bulduk şimdi sevdiğinden emin olmak istiyoruz. İlk ve en basit belirti şüphe. Yani acaba beni sevmiyor mu? ya da acaba beni artık eskisi gibi sevmiyor mu? Acaba beni aldatıyor mu? gibi şüpheler varsa içinde bu şüpheyi bir madde olarak kabul etmek gerekir.

Çünkü insanların, bizim sözle belki net bir şekilde belirtemeyeceğimiz mikro davranışları vardır. Ufak bir mimik, bir nefes alış, bir bakış, belli belirsiz bir hareket. Bunlar bilinçaltımıza aslında doğru mesajı gönderir. Bu yüzden seni sevmediğini düşünüyorsan gerçekten sevmiyordur. Bu hissine güvenmen gerekir. En basit ve güvenilir belirti budur.

Aldatan kadın davranışları

Eleştirmek – Sevmeyen erkeklerin yaptığı şeylerdendir

Eğer seni eleştiriyorsa, bu da önemli bir ipucudur. Çünkü aşkın ve sevginin içinde hayranlık ve saygı vardır. Hareketlerin, sözlerin, giyim tarzın, işin, arkadaşların hakkında seni eleştiriyorsa seni sevmediğini düşünebilirsin.

İlişkiye başladığınızda söylemediği şeyleri, yapmadığı eleştirileri yapmaya başlar. Ve bu da sevmeyen kadının veya erkeğin yaptığı şeylerden biridir.

Erkek neden mesaj yazmaz?

Sahiplenmek – Seven ve Sevmeyen erkek arasındaki önemli farklardandır

Bir erkek veya bir kadın sadece benimle ilgilen, arkadaşlarınla ailenle görüşme, iş için şehir dışına gitme, o eğitimi alma, oraya çıkma, buraya gitme gibi kıskançlıklar da dahil, gibi şeyler söylüyorsa seni sevmiyordur.

erkek sevmiyorsa nasıl davranır

Arkadaşlarıyla daha çok vakit geçiriyorsa, seninle ilgilenmiyorsa ailem benim için ilk plandadır diyorsa seni ikinci plana atıyorsa, veya çoğunlukla kendi dünyasında yaşıyor seninle de aralarda ‘vakit oldukça’ görüşüyorsa bu zaten sevmiyor demektir.

İyi bir erkek nasıl olur?

Seni fazlaca sahiplenmesi, kıskanması; yani senin ondan ayrı bir dünyan olmasına izin vermemesi seni sevmiyor anlamına gelir.

Onun istediği şey bir oyuncak bebek veya arabadır. İlişki böyle bir şey değil. Senin tercihlerine, hobilerine ve özel alanına saygı duymalı.

Eşyalar – Sevmeyen erkeklerin yaptığı şeylerden biri

erkek sevmiyorsa nasıl davranır

Aynı evde yaşıyorsanız kendi kullanacağı eşyalar satın almaya başlar.

Özel günlerde sana aldığı hediyelerde tuhaflıklar olur. Senin ihtiyacın olmayan veya herkesin alabileceği hediyeler alır. Ya da hiç hediye almaz ve boş boş konuşur ‘seninle olan her gün benim için bir hediye. Sen benim için her gün özelsin sadece bugün mü’ falan diye.

Sevmeyen erkek belirtileri isimli yazımız da ilgini çekebilir.

Onun hoşuna giden yerlere gitmeye başlarsınız. Senin oradaki yemekleri veya müziği sevip sevmediğinle ilgilenmez.

Erkek parası nasıl yenir?

Anda olmamak – Sevmeyen erkek belirtilerinin en önemlilerindendir

Birlikte vakit geçirdiğinizde o anın tadını çıkartmak yerine hep ileride yapacaklarından, haftaya gideceği yerden falan bahsediyorsa. Yani kafası sende değilse seni sevmiyordur.

Bu ileride yapacaklarından bahsederken o günlere seni katmıyorsa, gelecek planlarında sana yer vermiyorsa seni sevmiyordur. O anda değil, seninle değil demek bu.