Sevgilinin Affetmesi İçin Ne Yapılmalı

Sevgilinizle kavga ettiniz. Onu kırdınız veya aldattınız. Sebep ne olursa olsun, ona kendinizi affettirebilir ve gönlünü yeniden kazanabilirsiniz.

Bu yazıyı okuyarak tüm adımları gerçekleştirin. Bunlardan sonra sizi çok büyük ihtimalle affedecektir.

Ona kendimi nasıl affettirebilirim?

Öncelikle bir süre kendinizi dinleyin. Onun artılarını ve eksilerini düşünün. İlişkinin bir sonu var mı? Bunu düşünün. Barıştıktan sonra bir şeyler gerçekten farklı olacak mı, yoksa uzun süre yine aynı şekilde mi devam edecek? Bunları iyi düşünün, yoksa vereceğiniz çaba boşa gider.

Onu gerçekten geri kazanmak istiyorsanız, özür dilemekten çekinmemelisiniz. Özür dilemek acizlik değil, yüceliktir. İlişkinizin kapısını tekrar açacak olan sihirli anahtardır. Ve elbette özür dilemenin de bir yolu vardır. “Lütfen beni affet, lütfen lütfen. Özür dilerim, seni seviyorum” şeklinde bir özür işe yaramaz. Çok daha samimi bir şekilde duygularınızı ifade etmelisiniz. Onun çok daha iyi şeyler hak ettiğini söylemelisiniz.

Sevgilimle kavga ettim beni affetmesini istiyorum!

sevgilinin affetmesi için

Özrünüzü kabul ettikten sonra, sizi yine de bir süre suçlayabilir. Buna hazırlıklı olun ve tepki vermeyin. Özrünüzün arkasında durun. Ve her seferinde sabırla, olgun bir şekilde üzgün olduğunuzu belirtin. Çünkü size hala kızgın veya kırgın olabilir. Bunun düzelmesi için herkesin zamana ihtiyacı olur. Bu süreyi fazla uzatmasına veya sizi suistimal etmesine de izin vermeyin elbette. Ama en son noktaya kadar sabırlı olun.

Şimdi gelelim en önemli noktalardan birine. Sevgilinizin sizi affetmesi için özür dilediniz, sabırla onun kızgınlığını veya kırgınlığını da üstlendiniz. Şimdi bu süreç içinde ve bundan sonrasında negatif bir havanın etrafınızı sarmaması için mutlaka eğlenceli şeyler yapmaya çalışın. Birlikte severek yaptığınız şeyleri yeniden yapın ve hiç yapmadığınız, belki de hep yapmak istediğiniz eğlenceli aktiviteleri gerçekleştirmeye çalışın. Böylece birlikte güzel vakit geçirdiğinizi tekrar hatırlayacaksınız. Ve ilişkiniz telafi edilmiş olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir