Ünlü Topuz Saç Modelleri

topuz modelleri

Bu birbirinden güzel tam ve yarım topuz modellerini hem günlük hayatınızda kullanabilirsiniz hem de özel günlerde ve gecelerde. Topuz hem kullanım açısından çok rahat bir saç modeli hem de yapması zor değil, gayet pratik.

Ünlüler Topuz Seviyor

Ünlülerin tercih ettiği topuz modellerine bakalım. Çoğu ünlü özellikle şık davetlerde saçlarını topuz yapmayı tercih ediyor.

Bakın mesela Daisy Ridley kıyafetini tamamlayan harika bir topuz yapmış.

daisy ridley topuz

Kate Hudson o harika platin rengi saçlarına çok yakışacak bir model yaptırmış.

kate hudson topuz

Saçlarınız ne renk olursa olsun bu model yakışıyor. Hatta kısa saçlara da topuz yapabilirsiniz. Ciara kendine yakışan bir dağınık topuz modeli tercih etmiş.

ciara dağınık topuz

Ünlülerin tercih ettiği topuz modelleri

Michelle Monaghan hem çok sade hem de çok şık duran bir model tercih etmiş. Uygun makyaj ve bronzer ile de saçlarının şıklığını tamamlamış.

Michelle Monaghan topuz

Topuz bence kakül ile birlikte çok daha güzel oluyor. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz bilmem ama hem dağınık duruyor hem de yüzü daha güzel gösteriyor. Tıpkı Kendall Jenner’inki gibi.

kendal jenner kakül topuz modeli

Ve tabii muhteşem isim Kelly Osbourne, yan tarafı kazınmış lila rengi saçlarıyla tam bir efsane topuz modeli sergiliyor.

topuz modelleri

Tüm saça değil sadece bir kısmına da topuz yapabilirsiniz. Sonuçta bir sınır veya kural yok. Canınız nasıl isterse. Dascha Polanco da öyle yapmış.

Dascha Polanco yarım topuz

Açık renk saçlara hangi modeli yapsanız kendini gösteriyor ve çok güzel duruyor. Örgü topuz modeli ne kadar güzel durmuş Gigi Hadid’de baksanıza.

Gigi Hadid

Örgü saç sevenler için yine farklı bir renkte farklı bir örnek Nicole Richie ile karşımıza çıkıyor.

Nicole Richie

Bazı ünlüler şık topuz tercih ediyor ama çoğu sade ve hatta dağınık topuz modellerini kullanıyor. Örgü topuz modelleri de hoş duruyor özellikle şık bir elbisenin üzerinde.Bana sorarsanız pazara giderken de kullanılır, nezih ortamlarda da.