Wet n Wild Coloricon Bronzer Tavsiye

Wet n wild Bronzer

Günlük olarak kullanabileceğiniz ve yüzünüze hem aydınlık verip, hem ufak çapta renk katması ve ayrıca güneşten az da olsa sizi korumasını istediğiniz bir ürün varsa Wet n Wild Coloricon bronzerı kullanabilirsiniz.

Benim cildim lekeli olduğu için ben daha hacimli bir fondötenle önce boya badana yapıp :) ondan sonra bu bronzerı makyajı sabitlemek için kullanıyorum. Tüm makyajımın üzerine, fırçadan fazlasını atarak dağıtıyorum.

Wet n Wild bronzer

Wet n wild Bronzer

Ne kadar sık kullanırsınız bilmiyorum fakat ben belki de makyaj üzerine kullandığımdan, ürün çok uzun süredir henüz yarısına bile gelmedi. Tavsiye eder miyim? Ederim. Çünkü gerçekten hem parlaklık, canlılık veriyor cilde hem de 15 faktörlü güneş koruma özelliği var.

Güneşe çıkmadan önce tarçın maskesi yapmayın. Diğer nemlendirici maskeleri uygulayın.

Bu şekilde pudra formu, yağlı ve karma ciltler için gayet uygun. Cildiniz kuruysa o zaman stick bronzer denemenizi öneririm. Çünkü onlar cildi kurutmuyor. Tabii ki yine cilt tonunuzdan iki üç ton koyu bir bronzer seçmelisiniz ki kendini gösterebilsin.

Bronzer nasıl kullanılır?

Bronzer nasıl kullanılır şimdi bir de ona değineyim. Küçültmek veya içe çökmesini istediğiniz yerlere bronzer sürülür. Yani bronzer nereye sürülür? Örneğin yanağın altına, şakaklara, çene çizgisine, gıdıya bronzer sürülür. Büyük bir burnunuz varsa, belli noktalarına bronzer sürerek, daha küçük gözükmesini sağlayabilirsiniz.

bronzer nereye sürülür?

Bronzer kullanmak yüzü daha genç gösteren bir uygulama yapmak anlamındadır. Bu yüzden bronzerı doğru şekilde uygulamak önemlidir.

Wet n Wild Coloricon Bronzer tavsiye eder miyim?

Bronzerı çene kısmına gölge yapmak için alıp kullanmak isterseniz, Wet n Wild Coloricon Bronzer’da teninizden daha koyu bir ton seçmeye özen gösterin. Resimdeki benim tenimin tonunda, bu yüzden tüm yüzüme rahatça sürebiliyorum. Ve derinlik vermek, gölge oluşturmak için başka bir ürün kullanıyorum.

Wet n Wild Coloricon Bronzer tavsiye eder miyim? Sürümü kolay fakat sitemizin arama kutusuna ‘bronzer’ veya ‘concealer’ yazarak alternatiflere de bakabilirsiniz.