Ünlülerin Pahalı Gelinlikleri

Ünlüler en büyük modacılarla çalışıp, düğünleri için en güzel ve gösterişli gelinliği diktirmekten çekinmiyorlar. Sadece gelinlik veya damatlık değil, düğün yemeğinden düğün müziğine kadar, özenli ve on numara bir düğün organizasyonu yaptırmayı tercih ediyorlar.

Evlilik hayali kuran kadınlar elbette düğün günü, hayatlarında olmadıkları kadar güzel bir peri olmak isterler. Ünlüler ise bu hayal için kesenin ağzını iyice açıyorlar. Bakalım hangi ünlünün gelinliği kaç para?

En Pahalı Ünlü Gelinlikleri

Victoria Swarovski'nin gelinliği

Victoria Swarovski’nin gelinliği 795 bin euro değerinde ve üzeri 500 bin adet Swarovski taşı ile kaplı. Tasarım Michael Cinco imzalı.

Kate Middleton’ın gelinliği 400 bin dolar değerinde. Tasarım Alexander Mcqueen’e ait.

Dünyanın en pahalı gelinliklerinden biri de elbette Kim Kardashian’ın gelinliği. Kim Kardashian düğünü için Givenchy ile çalıştı ve ona 400 bin dolar değerindeki bu gelinliği diktirdi.

Minimalist gelinlik modelleri

Amal Alamuddin’in bu şık gelinliğini Oscar de la Renta 380 bin dolara tasarladı.

Prenseslere layık dünyanın en güzel gelinlikleri

Lafın gelişi değil bazı çok pahalı gelinlikleri gerçek prensesler giyindi. Gelinliğin içindeki kişinin karakteri prenses gibi olmalı bence önemli olan o. Ne dersiniz?

Prenses Diana'nın gelinliği

Suikastle öldürülen dünyanın en iyi kalpli prensesi Prenses Diana’nın gelinliği 155 bin dolar değerindeydi. Tasarımcı David Elizabeth Emanuel.

Catherine Zeta-Jones'un gelinliği

Catherine Zeta-Jones’un gelinliğini Christian Lacroix dikti. Fiyatı 140 bin dolar.

Melania Knauss gelinlik

Melania Knauss 125 bin doları gözden çıkartıp gelinliğini Christian Dior’a diktirdi. Ve böylece o da dünyanın en pahalı gelinliklerinden birini giyinmiş oldu.

Jessica Biel gelinliğini 100 bin dolara Giambattista Valli’ye diktirdi.

Victoria Beckham'ın gelinliği

Victoria Beckham’ın gelinliğini Vera Wang 100 bin dolara tasarladı. Sıranın sonunda yer alınca sanki Victoria Beckham’ın gelinliği ucuzmuş gibi duruyor ama elbette kesinlikle değil.

Peki siz en çok hangi gelinliği beğendiniz? Sizce gelinliğe bu kadar çok para verilmeli mi? Bu insanlar elbette çok ünlü yani medyanın gözdesi ve gelinliği de bir varlık göstergesi olarak sergilemek istiyorlar. Bana kalsa ucuz ama şık bir gelinlik giyinirdim.