İyi Bir Erkek Nasıl Olur

İyi bir erkekte olması gereken özellikler nelerdir? İyi erkeklerle yaşanan ilişkiler de iyi olur. Peki ama iyi bir erkek nasıl olur?

Öncelikle iyi bir erkek, dış görünüşünüzle ilgili sert eleştirilerde bulunmaz. Nasıl mı? Mesela ‘saçlarını uzat, biraz kilo versen daha iyi olur, biraz makyaj yap, uzun etek  giyin’ vs gibi. Sizin hoşunuza gitmeyecek bu tarz eleştirilerle, özgüveninizi kırmaya çalışır. Ve özgüveniniz kırılırsa ondan ayrılmanız zorlaşır. Buna izin vermeyin.

İyi bir erkek, sizin özelinize burnunu sokmaya çalışmaz. Sağlıklı bir ilişkide mesajları, mailleri, şifreleri saklamanıza gerek yoktur. Çünkü birlikte olduğunuz kişi telefonunuzu veya bilgisayarınızı karıştırmaz. Bunu yapan kişi kendine güvensizdir ve böyle biriyle ilişki uzun sürmez.

Nasıl iyi erkek olunur?

Bir erkek iyiyse, sizin cesaretinizi ve hevesinizi kırmaz. Hayatınızla ilgili, kendiniz için yapmak istediğiniz iyi şeyler için size destek verir. Değerinizi bilir ve ona ne kadar değer verdiğinizi göstermeniz için sizden kanıt beklemez.

iyi erkekler

İyi bir erkeğin kendine ait başarılı ve mutlu bir hayatı vardır ve sizi de önemseyerek hayatına dahil eder. Tüm hayatına tamamen sokmaz. Bunu beklemeyin. Bu zaten sağlıklı bir ilişki için olmaması gereken bir şeydir. İyi bir erkek size öncelik tanır ve bu dengeyi güzel bir şekilde kurar.

Sevmeyen erkek nasıl davranır?

İyi erkekler aldatmaz

İyi erkekler aldatmaz. Aklında ve kalbinde sadece siz varsınızdır. Size saygısızlık etmez ve sizinle önemli konularda konuşmaya açık olur. Sohbet etmekten çekinmez.

Aldatan erkek davranışları nasıl olur yazımda bundan detaylıca bahsetmiş ve liste ile birlikte örnekler vermiştim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.