Claderm Kahveli Arındırıcı Kil Maskesi Yorumlar Ve İnceleme

Claderm coffee kahveli arındırıcı kil maskesi yorumlar

Claderm kahveli, collagen, aloe vera, propolis, çay ağacı ve narlı arındırıcı kil maskesi bu hafta Gratis’teki yeni keşfim oldu. Bir kaç tanesini aldım ilk olarak coffee olanı denemek istedim ve tabii ki hemen size bir yorumlar ve inceleme yazısı hazırlamak istedim.

Hepsinin içeriğinde farklı cilt tipleri için uygun olan şeyler var. Kahveli olanı seçmemin sebebi, kahvenin cildi çok iyi temizlediğini duymuş olmam. Ve tabii ki cildime çok uzun süredir doğru düzgün peeling yapmamış olmamdı.

Claderm kahveli arındırıcı kil maskesi, cildinizde kirlilik pütürlenme gibi hisleriniz varsa kesinlikle tavsiye edeceğim bir ürün. En etkili kullanımı nasıl birazdan anlatacağım.

Claderm kil maskesi kullananlar

Diğerleri için demiyorum çünkü henüz denemedim ama denedikçe yazacağım fakat kahveli (coffee) olan Claderm kil maskesi kullananlar, ciltlerinde hemen bir arınmışlık hissedebilirler. Zaten ismi Arındırıcı kil maskesi. Ve dediğini gerçekten yapıyor.

Kimler kullanmalı? Yağlı ve karma bir cildiniz varsa, cildinizde kirlenme, pütürlenme, gözeneklerin kapanması, beyaz noktalar, siyah noktalar gibi sorunlar yaşıyorsanız tavsiye ederim. Benim cildim ve ben kullandığımda bende biraz kuruluk yaptı ama kesinlikle değdi diyebilirim.

Eğer sizin de cildiniz kuruysa, bu maskeyi haftada bir yerine 15 günde bir yaparsanız bence bir sorun yaşamazsınız. Markanın kullandığım ilk ürünü. Daha önce kullanmamıştım. Şimdi içeriği nasıl bir içerik fotoğrafı da atayım.

Claderm kil maskesi içerik içeriği

Ben ara sıra dermaroller kullanıyorum ve çok memnunum. Cildimdeki sarkma ve kırışıklıkları hemen toparlıyor. Aldığıma çok memnun olduğum şeylerden biri oldu o. Şimdi de bu ürünü iyi ki almışım diyorum. Çünkü ikisi birlikte cildimde en işe yarayan şeylerden biri oldu.

Claderm coffee kahveli arındırıcı kil maskesi yorumlar

Zaten yazının üstteki bölümünden de anlayacağınız gibi ben bu ürünü çok beğendim. Nasıl uyguladığımı da anlatayım çünkü bu şekilde çok verim aldım. Siz de ürünü alıp kullanacaksanız bence en iyi sonuç için böyle uygulayın.

Banyodan çıktım yüzümü kuruladım. Bu sefer ev yapımı organik tonik kullanmadım çünkü onun içinde yağlar var. Alkolsüz bir tonikle temizledikten sonra elime yüz kesesini geçirdim. Onun üstüne fındıktan biraz daha büyük miktarda (cevize yakın) ürünü sıktım.

Daha sonra yüzümü hafifçe keseleyerek ürünü yedirdim. Zaten bu ürünün içinde çok minik taneler var. Yani peeling yapmaya çok uygun. Bu şekilde iyice kuruyana kadar, yaklaşık bir beş dakika kadar yüzüme ve hafiften boyun bölgeme inerek masaj yaptım.

Bu ürünü yüzünüze sürüp bırakırsanız ve kurumasını bekleyip yıkarsanız bence çok daha az verim alırsınız. Ama benim yaptığım gibi yaptığınızda, yüzünüzü yıkadığınız an inanılmaz bir temizlik, canlılık ve arınma hissedeceksiniz.

Claderm kil maskesi kullananlar

Claderm coffee kahveli arındırıcı kil maskesi yorumlar ve inceleme yazısını size hemen hazırlamak istedim çünkü en çok memnun kaldım. Ki daha önce de belirttim, cildim kuru. Uygulama esnasında, özellikle sonlara doğru cildimde o kuruluğu hissettim.

Yani ürünle birlikte benim cildim de kurudu ama yüzümü yıkadıktan sonra her zaman kullandığım retinol serumu sürdüğümde, her zamankinden çok daha iyi cildime nüfuz ettiğini hissettim. Resmen daha önce boşa sürmüşüm o serumu gibi geldi.

İncelediğim diğer ürünlerden biri : Evoluderm aloe vera özlü yüz peelingi

Ürün puanlama ve değerlendirmesi

Sıra geldi Claderm coffee kahveli arındırıcı kil maskesi için puanlama ve ürün değerlendirmesi kısmına.

Kokusu : 10/10 (yok diyebilirim)
Dokusu : 10/10 (normal yoğunlukta)
Kullanım kolaylığı : 10/10
Gramaj yeterliliği : 8/10 (haftada 1 yaparsam ortalama 2 ay gider)
Etki : 10/10 (benim uyguladığım şekilde uygulayın)
Fiyat : 10/10 (Gratis’te indirimde fiyatı 11.75 tl)
Tekrar alır mıyım? Evet.

Hem cilde mineral desteği sağlıyor hem gözenekleri temizliyor ve açıyor hem de cildi çok iyi bir şekilde temizliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir