Hask Keratin Protein Saç Bakım Maskesi Yorumlar Ve İnceleme

Hask keratin protein saç bakım kremi

Hask keratin protein saç bakım maskesi kurumuş ve yıpranmış saçlar için destekleyici, ayrıca saç düzleştirici bir ürün. Kullananlar arasına girdiğim için bugün size yorumlar ve inceleme yazısı hazırladım.

Gratis alışverişlerimden birinde görerek aldım. Toplamda 50 gram ve benim saçlarım kısa, rahatça yetti. İçinde alkol yok ancak cetearyl alcohol bulunuyor. Ki bu pek çok losyonda, kremde, şampuanda ve merhemde kullanılan bitkisel bir alkol. Sülfat ve paraben içermiyor.

Hask keratin protein saç bakım maskesi kullanımı da oldukça kolay. Yıkandıktan sonra temiz ve ıslak saça uyguluyorsunuz. Diplerden ziyade saç uçlarına sürün. Haftada 2 kez yapıp yaklaşık 20-30 dakika beklerseniz, verim alırsınız.

Daha önce yıpranmış ve boyalı saç bakımı hakkında bir yazı yazmıştım. Bu tür durumlarda keratin bakımı gerçekten çok önemli bir yere sahip oluyor.

Yıpranmış ve kuru saçlar için protein maskesi

Saçlarımızı boyadık, açtık, sıkça fön çekiyoruz veya maşa yapıyoruz. İşte bunlar hep saçı yıpratıyor, inceltiyor. Saç ve saç derisi için protein çok önemli. Bu yapı bozulduğunda ne şekil alıyor, ne canlı duruyor.

Tabii ki saç maskeleri ve bakım ürünleriyle haftada bir kez saçı desteklemek gerekiyor ancak çok fazla yıpranma varsa, ürünlerle kurtarabilmeniz mümkün gözükmüyorsa en iyi seçenek kestirmek. Böylece daha canlı uzar, kendine gelir.

Sonra nasıl uzayacak diye endişe etmenize de gerek yok çünkü bunun için saç uzatan besinler yazısı hazırlamıştım size. İşe yaradıklarını söyleyebilirim. Zaten kökü sizde öyle veya böyle bir şekilde uzar. Canınızı sıkmamanız gereken bir konu diye düşünüyorum.

Yıpranmış ve kuru saçlar için protein maskesi arayanlara Hask iyi bir alternatif olabilir. Bu markanın saç bakım yağı ve kremi de var. Onları da Gratis’ten indirimdeyken alabilirsiniz.

Olaplex ne işe yarar?

Hask keratin protein saç bakım maskesi yorumlar ve inceleme

Paketi açmak kolay. Zaten açma yeri var. Sizin saçınızın uzunluğuna göre bir paket fazla gelebilir. Bu durumda yarısını kullanıp, kalanını hava girmeyecek bir pakette saklayabilirsiniz.

Paketi açtığınızda ürünün yoğun bir kokusu olduğunu fark ediyorsunuz ama rahatsız edici değil. Temiz, ıslak saça diplere çok değdirmeden parmaklarınızla uygulayın. Topuz yapmayın, açık kalsınlar. Zaten bir süre sonra çok kuruyacak.

Hask keratin protein saç bakım maskesi yorumlar ve inceleme bölümünde ürünün içeriği nasıl ondan da bahsetmem lazım. İçindeki bitkisel alkolden daha önce bahsetmiştim. Sülfat ve paraben içermiyor içerik olarak temiz bir ürün.

Hask keratin düzleştirici saç bakım maskesi

Yarım saat bekleyip yıkıyorsunuz. Yıkarken yoğun bir yumuşaklık hissedeceksiniz. Eğer çok yıpranma varsa, sümükleşme de hissedebilirsiniz. Tavsiye eder misin sorusuna cevabım bu noktada değişiyor zaten. Duruladıktan sonra saç yağı uygulayıp tarakla açabilirsiniz. Çünkü biraz kurutuyor.

Evde saç bakımı. Parlaklık ve nem için doğal yöntemler!

Ben açıkçası öylesine alıp, “bir denerim” demiştim bu ürün için. Hatta bununla birlikte başka maskeler de aldım. Onları da denediğimde yine sizinle paylaşıyor olacağım. O yüzden sitenin üst kısmından bu veya herhangi bir sayfayı favorilerinize eklerseniz ve ara sıra kontrol ederseniz yeni yazılarımı görebilirsiniz.

Bunu kullanmak yerine açıkçası Kuaf keratin saç bakım maskesi kullanmayı tercih ederim.

Ürün değerlendirme ve puanlaması

Ve son olarak geldik Hask keratin protein düzleştirici saç bakım maskesi değerlendirme ve puanlaması bölümüne.

Kokusu : 10/10
Dokusu : 10/10
Yapışkanlık : 10/10 (saçta çok kuruyor)
Kullanım kolaylığı : 10/10
Gramaj yeterliliği : 10/10
Etki : 4/10
Tekrar alır mıyım : Hayır

Tabii ki sadece bir veya iki kez kullanımda hiçbir şeyin etkisi olmuyor. Tekrar alır mıyım sorusuna verdiğim hayır cevabı da, her Gratis’e gittiğimde aramam manasındaydı. Ama bunu bir de siz düzenli olarak kullanın ve sonucu kendiniz değerlendirin derim.

Bazen bir ürün bir kişide hiç işe yaramıyor ama başka bir kişi çok memnun kalıyor. Sonuçta herkes birbirinden farklı. Eğer alacak olursanız, umarım size faydaları dokunur.

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.