Dirty Works Stop Puffy Eyes Göz Kremi

Dirty Works Stop Puffy Eyes Göz Kremi

Bir süredir kullandığım Dirty Works Stop Puffy Eyes Göz Kremi hakkında yorumlarımı sizinle paylaşmak istedim. Tavsiye eder miyim? Göz altı morluklarına ve göz altı şişliklerine iyi geliyor mu? Tüm bu sorularınızın yanıtını bu yazıya vermeye çalışacağım.

Daha önce kullandığım Mac mineralli göz altı kreminin pahalı olmasından dolayı, hem fiyat olarak daha ucuz hem de işe yarayacak bir gözaltı kremi arıyordum. Benim sorunum göz çevremin mor daha doğrusu tenimden çok daha koyu durması. Ayrıca gözlerimde şişlik oluşuyordu. Ve gözaltım bazen torbalanıyor bazen de çöküyordu. Göz altı morlukları için çözüm var fakat badem göz makyajı yapmak benim için sorun oluyordu.

Farklı markaların göz çevresi kremlerini denedim fakat Gratis’te indirimde gördüğüm Dirty Works Stop Puffy Eyes Göz Kremini de haydi alayım deneyeyim diyerek aldım ve açıkçası çok memnun kaldım. Yaklaşık bir aydır kullanıyorum. Her sabah cilt bakımı yaptıktan sonra tüm göz çevreme masajla bu kremi uyguluyorum.

Gözaltı morlukları şişkinliği ve torbalanma için tavsiye krem : Dirty Works Stop Puffy Eyes Göz Kremi

Dirty Works Stop Puffy Eyes Göz Kremi

Göz çevresindeki morlukları geçiren, göz şişliğine iyi gelen ve göz yorgunluğunu geçiren bir göz kremi arıyorsanız Dirty Works Stop Puffy Eyes Göz Kremi tavsiye ediyorum. İndirimdeyken bir kaç tane alın. Benim gibi daha pahalı ürünler almanıza hiç gerek yok bence.

Özellikle göz altı morluğu nasıl geçer diye düşünüyorsanız Dirty Works Stop Puffy Eyes Göz Kremi bir deneyin, bence pişman olmazsınız. Çünkü göz altı morluğu ve göz altı şişkinliği gerçekten yüzün tüm ifadesini bozabiliyor.