Dünyanın En Uzun Kirpiklerine Sahip Olan Kadın

dünyanın en uzun kirpikleri

Uzun kirpiklere sahip olmak ister miydiniz? Kirpikleri uzatmak için onlarca değişik kür ve bakım yapıyoruz. Birazcık daha uzun görünsünler diye çeşit çeşit rimel kullanıyoruz. Ama bu Çinli kadının kirpiklerinin bunlara hiç ihtiyacı yok!

Dünyanın en uzun kirpiklerini gördünüz mü? İşte karşınızda görüp görebileceğiniz en uzun kirpikler!

Dünyanın En Uzun Kirpikleri

Bu kadın Çin’in Şangay şehrinde yaşıyor. İsmi You Jianxia. Kirpikleri 12.4 cm, ki bu da ona dünyanın en uzun kirpiklerine sahip olma özelliği katıyor.

dünyanın en uzun kirplikli kadını

Guinness Dünya Rekorlar Kitabı‘na giren bu kadın acaba kirpiklerini uzatmak için özel ve gizli bir formül mü kullanmış? Kimin kirpikleri bu şekilde doğal olarak bu kadar çok uzayabilir ki?

Açıkçası bu kadar uzun kirpiklere sahip olmak istemezdim. Siz ister miydiniz?

Kirpik serumu ne işe yarar?

İsteyenler ipek kirpik uygulaması veya kirpik lifting gibi uygulamalar yaptırabiliyor. Yanına da ameliyatsız badem göz uygulaması tamamdır! Bambaşka bir bakışa, bambaşka gözlere ve kirpiklere shaip olmak teknoloji sayesinde zor değil.

Dünyanın en uzun kirpiklerine sahip olan kadın

You Jianxia bu kadar uzun kirpiklerin bakımının zor olduğunu söylüyor. Ayrıca görme alanını da kısıtlayıcı. Tabii ki rekor kırmak için, biyolojisi buna izin vermiş ve dünyanın en uzun kirpiklerine sahip olan kadını olmuş ama uzun vadede bu uzun kirpikleri ne kadar kullanabilir, bilinmez.